Brieža menedžeris: Mairis ir pasaules pirmais numurs un viņš noteikti grib šo titulu arī saglabāt

22/09/2020 09:13

Latviešu boksera Maira Brieža menedžeris Raimonds Zeps sarunā ar “Latvijas Televīziju” atklājis detaļas par sportista gatavošanos cīņai pret kubieti Junieru Dortikosu, norādot, ka abu duelis varētu ilgt arī 12 raundus.

Jau ziņots, ka 26. septembrī Minhenē notiks Pasaules boksa supersērijas (WBSS) smagā svara fināls, kurā Briedis spēkosies ar Dortikosu. Abi sportisti cīnīsies par Muhameda Ali trofeju, Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu un žurnāla “Ring” jostu, iepriekš informēja rīkotāji.

“Ja skatāmies no treniņprocesa viedokļa, tad varu pateikt, ka treniņu plāns tika izstrādāts tieši līdz cīņas dienai. Morāli šoreiz ir nedaudz citādāk, bet es domāju, ka Mairim tas aizmirsīsies tajā pašā brīdī, kad viņš ieraudzīs Dortikosu – vai nu preses konferences laikā, vai nu svēršanas laikā,” pārliecināts Zeps.

“Izdevās dabūt lielāko daļu no sparinga partneru saraksta. Cita lieta, ka ne visi gribēja lidot, cenas kļuvušas lielākas, ņemot vērā to, ka lidojumi un viesnīcas Rīgā ir lētākas, bet tieši sparinga partneru honorāri tagad ir lielāki. Tas arī ir saprotams, reti kurš grib lidot, ņemot vērā visu to, kas tagad notiek,” atklāja Brieža menedžeris.

“Balvu fonds ir konfidenciālā informācija, ko es nevarētu izpaust pat tad, ja ļoti gribētu. Varu pateikt, ka pandēmija ieviesusi korekcijas arī šajās summās, tās krietni cietušas salīdzinājumā ar to, kādām tam bija jābūt pirms pandēmijas. Jebkurā gadījumā kompensācija ir ļoti solīda. Savukārt ceļošana ir mūsu atbildība, lidojam pa taisno no Rīgas uz Minheni ar privāto lidmašīnu. Kad parakstījām līgumu ar WBSS, nebija skaidrs, kāda būs situācija ilgtermiņā,” teica sportista pārstāvis.

“Cīņa būs interesanta, Dortikoss ir ļoti pieredzējušais bokseris ar ļoti spēcīgu sitienu. Iepriekšējās cīņās viņš parādījis, ka ļoti labi prot pielāgoties pretiniekam un meklēt ieročus atkarībā no tā, ko piedāvā oponents. Abi ir karjeras labākajos gados, par Mairi, domāju, jautājumu nav, viņš ir pasaules pirmais numurs, viņš noteikti grib šo titulu arī saglabāt, Dortikoss ir otrais numurs, kurš vēlas pierādīt, ka viņš otrajā vietā atrodas nepamatoti. Neizslēdzu, ka mūs sagaida 12 raundu cīņa,” prognozē Zeps.

“Uzvarētājs kļūs par sporta superzvaigzni” – Briedis ar Dortikosu cīnīsies arī par IBF un “Ring” jostām

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…