Brieža menedžeris par supersērijas finālu: Kaut ko mēs jau nojaušam

15/07/2020 15:28

Latvijas vadošā boksera Maira Brieža menedžeris Raimonds Zeps izteicies, ka jau ir radusies aptuvena nojausma, kad varētu tikt aizvadīs Pasaules boksa supersērijas fināls.

Jau ziņots, ka supersērijas fināla cīņai starp 35 gadus veco latvieti Briedi (26-1) un 34 gadus veco kubieti Junieru Dortikosu (24-1) bija jānotiek 16. maijā “Arēnā Rīga”, taču koronavīrusa pandēmijas dēļ cīņu nebija iespējams aizvadīt.

“Kaut kas jau ir mums pateikts priekšā, kur fināls varētu notikt un kā tas varētu izskatīties,” Latvijas sabiedriskajam medijam sacīja Zeps. “Kaut ko mēs nojaušam, nav pilnīga tumsa tuneļa galā. Protams, vienmēr gribas lielāku skaidrību.”

Brieža treniņu process šobrīd ir saskaņots tā, lai latvietis būtu gatavs cīnīties septembra pirmajās nedēļās. Tas varētu būt provizoriskais laiks, kad notiks finālciīņa, kurā Briedim pirmo reizi karjerā būs iespēja izcīnīt uzvaru šajā turnīrā.

Brieža pārstāvis cer, ka drīzumā būs zināma precīzāka informācija par Latvijas un Kubas sportistu cīņu, kura varētu notikt Latvjiā, Vācijā, Lielbritānijā vai arī televīzijas studijā bez skatītājiem.

Briedis profesionālā boksera karjerā izcīnījis 26 uzvaras, no kurām 19 bijušas ar nokautu, un cietis vienu zaudējumu. Tas notika supersērijas pirmās sezonas pusfinālā Rīgā pret ukraini Oleksandru Usiku.

Gadu jaunākais Kubas bokseris Dortikoss izcīnījis 24 uzvaras, tikai divās no tām esot spiests ringā aizvadīt visus paredzētos raundus, un arī piedzīvojis vienu zaudējumu – nedēļu pēc Brieža zaudējuma Usikam kubietis Sočos otrā WBSS pusfinālā ar nokautu zaudēja krievam Muratam Gasijevam.

Šīs sezonas supersērijas abas pusfināla cīņas 2019.gada 15.jūnijā notika Rīgā. Vispirms finālā pēc panākuma pār ASV bokseri Endrū Tabiti iekļuva Dortikoss, bet drīz pēc tam skandalozā cīņā Briedis pārspēja Kšištofu Glovacki no Polijas.

Sagaidāms, ka bokseri finālā cīnīsies par Kubas bokserim piederošo Starptautiskās boksa federācijas (IBF) pasaules čempiona jostu un supersērijas uzvarētāja balvu – Muhameda Ali trofeju.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…