Brieža menedžeris: Usikam ir nepatikšanas

05/01/2018 17:00

Latvijas boksera Maira Brieža menedžeris Alberts Siesta portālam fighttalk.net pavēstīja, ka ukraiņu bokserim Oleksandram Usikam 27. janvārī gaidāmajā Pasaules boksa supersērijas pusfinālā briestot nepatikšanas.

“Briedis ir ļoti gudrs, viltīgs, viņš pats sev ir melu detektors,” sacīja Siesta. “Viņš ir viens no tiem cilvēkiem, kuram labi padodas tas, ko iesāk. Reiz mēs braucām automašīnā un klausījāmies radio un Mairis dziedāja līdzi. Toreiz nodomāju, ka viņš ir labs dziedātājs.”

Par visa turnīra galveno favorītu tiek uzskatīts Usiks, kurš, tāpat kā Briedis, savas karjeras laikā cīnījies bez zaudējumiem. Ukrainis bijis pārāks pār savu sāncensi visās 13 cīņās, no kurām 11 dueļos savu oponentu pieveicis ar nokautu vai tehnisko nokautu.

“Mairim ir visaugstākais izdzīvošanas instinkts, kādu man jebkad nācies redzēt. Briedis spēj salauzt nesalaužamo – tas izpaužas ringā,” teica Siesta. “Viņu ir ļoti grūti pieveikt. Oleksandrs Usiks? Viņam ir nepatikšanas, es tev saku. Briedis ļoti labi lasa emocijas.”

“Mūsu komanda smagi strādā. Mēs visi cenšamies sasniegt augstāko līmeni rezultāta vārdā. Mairis ir profesionālis, un viņa attiecības ar komandu ir nevainojamas. Viņa treneris – profesionāls sportists ar 20 gadu stāžu, viņš zina visu par sporta zinātni un zina no saviem sportistiem izspiest maksimumu. Viņš ir pilns boksa gudrību,” skaidro Brieža menedžeris.

Turnīra ceturtdaļfinālā Briedis pārpildītu «Arēnas Rīga» tribīņu priekšā pieveica Maiku Peresu no Kubas, aizstāvot Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu. Latvijas bokseris bija labākais pēc 12 raundu cīņas, triumfējot pēc punktiem. Uzvaru viņam deva visi trīs tiesneši – 116:110, 115:111, 114:112.

Savukārt Usiks ceturtdaļfinālā pārliecinoši pieveica vācieti Marko Huku.

Brieža un Usika pāra spēcīgākais bokseris sacensību finālā maijā Saūda Arābijas pilsētā Džidā spēkiem mērosies ar kubieti Junieru Dortikosu vai krievu Muratu Gasijevu. Viņu tikšanās notiks 3. februārī Sočos «Boļšoi» arēnā.

Avots: fighttalk.com

Komentāri - 1

  • Antons
    06/01/2018 06:09

    Menedžeris izsaka viedokli tas ir ļoti labi,ja ir savs viedokļi. Bet to jau vissi zin,kad Briedis diemžēļ zaudēs. Bet to daudzi negrib atzīt. Jo šiš ir otrais bokseris,kas būss viņai pretinieks,un parējie tie ir bokseri papīdos vai arī nav profisināļi.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….