Brieža pretinieks Dortikoss uzsācis gatavošanos finālam (VIDEO)

Mairis Briedis un Juniers Dortikoss, sportazinas.com
Mairis Briedis un Juniers Dortikoss | Foto: WBSS

Latvijas labākā boksera Maira Brieža gaidāmās Boksa Supersērijas (WBSS) finālcīņas pirmajā smagajā svarā pretinieks kubietis atrādījis, ka ir labā kondīcijā, publicējot video no sava treniņa.

Kā zināms, vel nav izziņota fināla notikšanas vietā un datums, kad tā varētu tikt aizvadīta. Turnīra idejas autors un promouters Kalle Zauerlands iepriekš atklājis, ka tas nav izdarīts savlaicīgi, jo Brieža pusfinālā uzveiktais Polijas pārstāvis Kšištofs Glovackis iesniedza protestu.

Abi bokseri uzsākuši gatavošanos finālam, nezinot konkrētu datumu, kad tas varētu notikt.

“Ātrākais iespējamais datums cīņai ir 14.decembris,” par gaidāmo cīņu sarunā ar aģentūru LETA iepriekš zināja teikt sportista menedžeris Raimonds Zeps. “Esam jau sākuši gatavoties, taču paturam prātā, ka cīņa var notikt arī vēlāk.”

WBSS otrās sezonas sacensību ceturtdaļfinālā Briedis 2018.gada novembrī Čikāgā ar tiesnešu lēmumu uzvarēja Vāciju pārstāvošo armēņu bokseri Noelu Gevoru, bet pusfinālā 2019.gada jūnija vidū Rīgā nokautēja poļu sportistu Kšištofu Glovacki.

Brieža pretinieks finālcīņā Dortikoss šā gada 15.jūnijā arī cīnījās “Arēnā Rīga”, mačā pirms Brieža – Glovacka cīņas 10.raundā nokautējot savu amerikāņu oponentu Endrū Tabiti un iegūstot savā īpašumā Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu.

Ceturtdaļfinālā 2018.gada oktobrī kubietis Orlando ar tiesnešu vērtējumu pārspēja vēl vienu Polijas bokseri Mateušu Masterņaku.

WBSS sacensības Brieža pārstāvētajā svara kategorijā notika arī pirmajā sezonā, kad Latvijas bokseris nokļuva līdz pusfinālam, kurā Rīgā zaudēja nākamajam Muhameda Ali balvas ieguvējam ukrainim Oleksandram Usikam.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par