Brieža treneris: Cīņa ar Usiku būs kā svētki

15/01/2018 20:56

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis jau 27.janvārī kāps Arēna Rīga ringā, kur boksa Supersērijas pusfināla cīņā mērosies spēkiem ar Ukrainas bokseri Oleksandru Usiku.

Brieža treneris Sandis Kleins sarunā ar Latvijas Radio pavēstījis, ka neziņa par cīņas datumu ir atnesusi arī labumu – Mairis kļuvis izturīgāks, jo treniņu plāns kļuvis divas nedēļas garāks kā sākotnēji ticis plānots.

„Usiks ir ļoti izturīgs un ātrs, ja nevari izturēt viņa spiedienu un ritmu, kas bija redzams viņa cīņā ar Huku, kur Huks vienkārši padevās, jo neko nevarēja izdarīt, viņam vairs nebija spēka. To mēs esam ņēmuši vērā, tādēļ trenējāmies kalnos,” pastāstīja Kleins.

Briedis savai dzīves lielākajai cīņai gatavojas Spānijas kalnos. Plānots, ka Mairis kopā ar savu komandu uz Rīgu dosies aptuveni nedēļu pirms gaidāmās cīņas, jo Rīgā ieplānoti publicitātes pasākumi.

Treneris norāda, ka Latvijā šādam pretiniekam sagatavoties nav iespējams.

„Šobrīd viņš vēl nav pašā labākajā formā,” teica Kleins. „Ja viņš tādā būtu, tas nozīmētu, ka 27.janvārī nebūtu viņa labākā forma,” turpināja treneris, norādot, ka Mairis cīņas dienā būs pilnībā gatavs.

„Visiem ir vājās vietas. Negribu skaļi teikt, kuras tās viņam ir. Tās jūs redzēsiet cīņā, kur viņš laidīs cauri sitienus,” norāda Kleins, atbildot par Usika mīnusiem. „Savādāk viņš sapratīs.”

„Esam izgājuši arā no komforta. Tie, kas atbrauc no Latvijas ciemos saka, ka esam palikuši kā kolhoznieki. Trenējamies, guļam. Ja Rīgā, vēl sanākt kaut kur izbraukt, tad te ēdam tikai mājās. Sākumā ēdām jūras produktus, tie, protams, apnika, tagad tikai gatavojam paši mājās. Sežam pie viena galda un esam 24 stundas dienā kopā,” apstākļus treniņnometnē skaidro Kleins. Viņš arī norāda, ka apstākļi ir smagi, jo nometnē līdzi nav ģimenes.

„Kad tu nedzīvo savā komforta zonā, bet gan nometnē, viss notiek uz noguruma fona. Tu tikai trenējies, guli, trenējies, guli. Tu gribi ātrāk sagaidīt to dienu, tā diena būs kā svētki. Mēs gaidam 27.janvāri, tas mums būs kā svētki,” pastāstīja Kleins.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…