Brieža un Dortikosa cīņa varētu notikt boksam neraksturīgā vietā

21/04/2020 10:05

Pasaules boksa supersērijas (WBSS) finālcīņai starp Mairi Briedi un kubieti Junieru Dortikosu šobrīd ir divi norises varianti un vienā no tiem tā varētu notikt televīzijas studijā kādā Eiropas valstī, informē Latvijas Televīzijas raidījums “Sporta studija”.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā oficiāli tika atcelts 16.maijā paredzētais duelis, kuram bija jānotiek “Arēnā Rīga”.

“Sporta studija” no rīkotājiem pietuvinātiem avotiem saņēmusi informāciju, ka organizatoriem šobrīd ir divi varianti cīņas norisei. Pirmais variants paredz to, ka supersērijas rīkotāji gaida uz Latvijas valdības lēmumu atļaut rīkot sporta pasākumus, turklāt jābūt atvērtām robežām, lai Dortikoss ar komandu varētu ierasties.

Rīkotāji grib cīņu aizvadīt šogad, tāpēc otrais variants paredz, ka tā varētu notikt televīzijas studijā kādā no Eiropas valstīm, visticamāk, Lielbritānijā vai Vācijā. Duelis notiktu bez skatītājiem, taču to translētu televīzijā.

Sākotnēji cīņa bija plānota 21.martā Rīgā, bet pandēmijas straujās izplatības dēļ, to atlika uz 16.maiju.

35 gadus vecais Briedis profesionālā boksera karjerā izcīnījis 26 uzvaras, no kurām 19 bijušas ar nokautu, un cietis vienu zaudējumu WBSS pirmās sezonas pusfinālā Rīgā pret ukraini Oleksandru Usiku.

Gadu jaunākais Kubas bokseris Dortikoss izcīnījis 24 uzvaras, tikai divās no tām esot spiests ringā aizvadīt visus paredzētos raundus, un arī piedzīvojis vienu zaudējumu – nedēļu pēc Brieža zaudējuma Oleksandram Usikam kubietis Sočos otrā WBSS pusfinālā ar nokautu zaudēja krievam Muratam Gasijevam.

Šīs sezonas supersērijas abas pusfināla cīņas 2019.gada 15.jūnijā notika Rīgā. Vispirms finālā pēc panākuma pār ASV bokseri Endrū Tabiti iekļuva Dortikoss, bet drīz pēc tam skandalozā cīņā Briedis pārspēja Kšištofu Glovacki no Polijas.

Sagaidāms, ka bokseri finālā cīnīsies par Kubas bokserim piederošo Starptautiskās boksa federācijas (IBF) pasaules čempiona jostu un supersērijas uzvarētāja balvu – Muhameda Ali trofeju.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…