Brieža un Glovacka cīņa iekļauta starp DAZN jocīgākajiem notikumiem boksā aizvadītajā gadā

25/12/2019 17:46

Latvijas boksa zvaigznes Maira Brieža cīņa pret poli Kšištofu Glovacki nominēta kā viens no jocīgākajiem notikumiem 2019. gadā sporta video straumēšanas servisā DAZN. 

Brieža cīņa pret Glovacki ir viens no četriem dīvainākajiem notikumiem boksā šogad, uzskata DAZN. Video straumēšanas serviss saviem sekotājiem sociālajos tīklos piedāvā nobalsot, lai noskaidrotu, kurš būtu uzvarētājs nominācijā “WTF Moment of the Year“. 

DAZN pieder Pasaules boksa supersērijas (WBSS) raidtiesības.  Serviss šī gada izskaņā apkopojis notikumus pasaules boksā un ir izveidojis vairākas nominācijas dažādās kategorijās.

Jau ziņots, ka 15. jūnijā Briedis ar iespaidīgu nokautu supersērijas pirmā smagā svara pusfināla ietvaros “izslēdza” poli Glovacki. Otrajā raundā latvietis izpildīja vairāku sitienu kombināciju, kā rezultātā noguldīja Glovacki “uz dēļiem”. Trieciens polim bija pārāk smags, lai viņš spētu atgriezties cīņā, bet Briedis dueli pabeidza trešajā raundā.

Ažiotāžu izraisīja notikušais otrajā raundā. Glovackis kādā no epizodēm, kad Briedis bija noliecies, iesita latvietim pa pakausi, bet Briedis atbildēja ar sitienu ar elkoni pa poļa žokli. Sacensību organizators Kalle Zauerlands sacīja, ka abi paņēmieni bija “netīri”, kamēr Briedis izteicās, ka sitiens nemaz nebija tik spēcīgs un viņš tikai gribējis parādīt Glovackim, ka tā rīkoties nedrīkst.

Zīmīgi, ka Briedis jau pēc otrā raunda beigām izpildīja divus spēcīgus sitienus Glovackim, kas, iespējams, lielā mērā noteica cīņas likteni, jo Glovackis tika pamatīgi apdullināts. Tiesneši abus bokserus neizšķīra, kas, iespējams, notika tādēļ, ka klātienē bija liels troksnis. Briedis pēc cīņas atzina, ka viņš dzirdējis gongu, taču sitienus izpildīja tik un tā.

Polijas puse pēc šī incidenta bija ļoti neapmierināta, šīs valsts medijiem rakstot, ka Briedis izcīnīja negodīgu uzvaru. Pēc ilgas skaidrošanās, 26. novembrī Briedim tika atņemta šajā duelī izcīnīta Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempionu jostu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rūdolfs Balcers
27/09/2021 08:29

Balcers NHL pirmssezonu uzsāk ar diviem rezultativitātes punktiem pret “Ducks”

Aizvadītajā naktī latviešu hokejists Rūdolfs Balcers Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli, viņa pārstāvētajai Sanhosē “Sharks” ar 3:6 piekāpjoties Anaheimas “Ducks”. Balcers…