Brieža un Tabiti duelis – viens no gaidītākajiem 2019.gadā

Mairis Briedis, sportazinas.com
Mairis Briedis Foto: REUTERS/Ints Kalnins

Portāls “World Boxing News” publicējis 2019.gada gaidītāko cīņu sarakstu, proti, pa cīņai katrā svara kategorijā. Portāls par karstāko notikumu pirmā smagā svara kategorijā uzskata potenciālo cīņu starp Latvijas labāko bokseri Mairi Briedi un ASV pārstāvi Endrū Tabiti.

Medijs nosaucis gaidītākos dueļus 17 svara kategorijās.

Tabiti ir 29 gadus vecs amerikāņu bokseris, kurš profesionālajā ringā līdz šim cīnījies bez zaudējumiem: 17 cīņās gūtas tikpat uzvaras, bet 13 reizes pretinieks uzvarēts ar nokauta palīdzību. 183 centimetrus garais bokseris trenējas Lasvegasā un ir viens no slavenā Floida Meivezera kompānijas menedžētajiem bokseriem, tomēr pret lieliem vārdiem boksa pasaulē nav cīnījies.

Tabiti ir pirmā smagā svara čempions Ziemeļamerikas boksa federācijas ieskaitē.

Tiesa, Briedim un Tabiti vēl līdz savstarpējai cīņai jātiek, jo tāda būs iespējama vien tad, ja abi bokseri spēs iekļūt WBSS Supersērijas finālā. Abi sportisti tiek uzskatīti par galvenajiem favorītiem cīņā par otrās sezonas čempionu titulu.

33 gadus vecajam Briedim pusfinālā pretī stāsies polis Kištofs Glovackis, kamēr Tabiti spēkosies ar kubieti Junioru Dortikosu. Turnīra organizatori vēl nav pavēstījuši par cīņu norises datumiem un vietām, bet Brieža komanda iepriekš ieskicējusi, ka cīņa varētu notikt marta beigās Rīgā.

Jau vēstīts, Briedis ceturtdaļfinālā grūtā cīņā uzveica Vācijas pārstāvi Noelu Gevoru, vēlāk atzīstot, ka vēl cīnās ar savainojumu sekām, kas liedz boksēt ar pilnu jaudu. Tabiti savā pusfinālā tika galā ar krievu Ruslanu Faiferu.

Par smagā svara gaidītāko cīņu nosaukta ASV pārstāvja Deonteja Vaildera un brita Taisona Fjūrija atkārtota spēkošanās. Kā zināms, abu iepriekšējā cīņa, kura bija ļoti aizraujošaja līdzjutējiem, noslēdzās ar neizšķirtu pēc punktiem. Otrajā vidējā svarā tiek gaidīts Saula Alvaresa (Kanelo) duelis ar Genadiju Golovkinu, bet vieglajā svarā Ukrainas pārstāvja Vasilija Lomačenko cīņa ar Džervontu Deivisu.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par