Brieža un Usika cīņa saņem balvu par “gada Rīgas sporta notikumu”

Foto: WBSS

Rīgas pilsētas Dome par 2018. gada nozīmīgāko sporta notikumu pilsētā atzinusi Pasaules boksa supersērijas (WBSS) pirmās sezonas pusfināla cīņu starp Mairi Briedi un ukraini Oleksandru Usiku.

“Mēs esam lepni saņemt tik prestižu apbalvojumu. Usika un Brieža cīņā bija viss – lieliski ekstraklases atlēti, drosme, cīņasspars, intensitāte un pārpildīta arēna ar vieniem no labākajiem boksa līdzjutējiem pasaulē,” atzina WBSS rīkojošās organizācijas “Comosa AG” pārstāvis Kalle Zauerlands.

Viņš piebilda: “Tā bija maģiska nakts, kurā WBSS turnīrs un Muhameda Ali trofejas izcīņa sasniedza vēl nepieredzētus augstumus. Mēs esam pagodināti par lielisko uzņemšanu Rīgas Domē un atzinību no visiem rīdziniekiem un Rīgas mēra Nila Ušakova.”

“Šis apbalvojums mums palīdzēs ievadīt lielisku 2019. gadu, kurā sagaidāmi fantastiski pusfināla dueļi,” noslēdza Zauerlands.

Kā zināms, tad 2018. gada janvārī aizraujošā cīņā pēc punktiem WBSS pirmās sezonas pusfināla cīņā uzveica mājinieku Mairi Briedi, vēlāk arī triumfējot visā turnīrā un iegūstot Muhameda Ali trofeju.

“Es cienu Rīgas iedzīvotājus par to, cik silti viņi mani šeit uzņēma. Rīga vienmēr paliks atmiņā un manā sirdī kā cīnītāju pilsēta,” toreiz pēc uzvaras atzina ukraiņu bokseris.

Šā gada WBSS pusfinālos turnīra favorīts Mairis Briedis spēkosies ar pieredzējušo poli Kšištofu Glovacki, kamēr ar otro numuru izliktais Juniers Dortikoss eksaminēs Metjū Tabiti. Brieža un Glovacka cīņas norises vieta vēl nav noteikta.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par