Brieža un Usika duelis varētu notikt 27.janvārī, skaidrībai jābūt šīs nedēļas laikā

27/11/2017 12:58

Maira Brieža un ukraiņa Oleksandra Usika pasaules boksa supersērijas pirmā smagā svara pusfināla cīņa, iespējams, notiks 27.janvārī, lai gan Brieža komanda pagaidām nevarēja apstiprināt, ka tieši tajā datumā abi bokseri tiksies.

Par iespējamo abu sportistu dueļa datumu svētdien vēstīja interneta portāls “boxingnews24.com”, gan neminot, kur šī cīņa varētu notikt.

Portāls arī ziņoja, ka otrs supersērijas pusfināla duelis starp Junieru Dortikosu no Kubas un krievu Muratu Gasijevu notiks 20.janvārī.

Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka vismaz sākotnēji šajā datumā nebija rezervēta “Arēna Rīga”, kas varētu nozīmēt, ka duelis risināsies Kijevā vai Čikāgā. Tiesa, publiski pieejamais kalendārs sniedz informāciju, ka arī šajā datumā “Arēna Rīga” ir pieejama.

“Šobrīd es nevaru un nemaz nedrīkstu apstiprināt šādu informāciju, jo mēs esam parakstījuši vienošanos, ka līdz oficiālam paziņojumam par cīņas norises vietu nedrīkstam sniegt ziņas par cīņas norises laiku un vietu,” aģentūrai LETA pirmdien sacīja Brieža pārstāvis Raimonds Zeps. “Līdz ar to es ne noliedzu, ne apstiprinu šīs ziņas.”

Zeps piebilda, ka skaidrībai un oficiālam paziņojumam vajadzētu būt šīs nedēļas laikā, tomēr viņš piebilda, ka to pašu jau teicis arī pagājušās nedēļas sākumā.

“Aizkavēšanās par dueļa norises laiku un vietu nav saistīta ar to, ka abas puses nevar vienoties, Tas ir tehnisks process, kamēr viss tiks saskaņots,” norādīja Brieža pārstāvis.

Iepriekš izskanēja informācija, ka Brieža un Usika cīņa varētu notikt kā Latvijā, tā Ukrainā, kā iespējamu vietu minot arī ASV pilsētu Čikāgu, taču vēl novembra sākumā supersērijas organizators Kalle Zauerlands intervijā aģentūrai LETA norādīja, ka ASV variants ir maz ticams.

Jau vēstīts, ka Briedis septembrī supersērijas ceturtdaļfinālā pēc punktiem pieveica Maiku Peresu no Kubas, aizstāvot Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu. Tikmēr Usiks savā ceturtdaļfinālā pārspēja vācieti Marko Huku.

Brieža un Usika cīņā uz likmes būs ne tikai WBC, bet arī Usikam piederošā Pasaules Boksa organizācijas (WBO) josta, savukārt sacensību čempions kļūs par visu četru prestižāko jostu īpašnieku.

Tikmēr kubietis Dortikoss ceturtdaļfinālā pārspēja krievu Dmitriju Kudrjašovu, savukārt Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempions Murats Gasijevs no Krievijas uzveica poli Kšištofu Vlodarčiku.

Ja abu pusfinālu norises vietas vēl nav zināmas, tad jau tagad zināms, ka fināls nākamā gada maijā risināsies Saūda Arābijas pilsētā Džidā.

Supersērijas čempions ne tikai iegūs Muhameda Ali vārdā nosauktu balvu, bet arī kļūs par visu četru prestižāko pasaules čempiona jostu īpašnieku.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rīgas
19/09/2021 17:30

Maskavas “Spartak” – Rīgas “Dinamo” 1:1 (rit pirmais periods)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” šodien izbraukuma pirmajā spēlē Maskavā cīnīsies ar turienes “Spartak” vienību. Abas komandas KHL savā starpā tikušās 34 reizes, 15 no tām uzvarot rīdziniekiem….