Brīnumbērnam Hālandam pokers bundeslīgas mačā, “Hotspur” pārņem vadību premjerlīgā

22/11/2020 00:00

Anglija

Anglijas premjerlīgas klubs Totenhemas “Hotspur” pateicoties uzvarai ar 2:0 pār Mančestras “City” pacēlās uz pirmo vietu turnīra tabulā.

Jau piektajā minūtē savus devītos vārtus šosezon guva korejietis Sons Hinmins. Pirmā puslaika vidū Mančestras klubs panāca izlīdzinājumu, tomēr vārtu guvums netika ieskaitīts, jo īsu mirkli pirms tam Eimeriks Laportē nospēlēja ar roku. 68. minūtē precīzs bija “Hotspur” spēlētājs Džovani Lo Čelso, kurš arī pielika punktu.

Londonas “Chelsea” ar identisku rezultātu pieveica Ņūkāslas “United”. Pirmo bumbu mājinieki paši iesita savos vārtos jau desmitajā minūtē, savukārt 65. minūtē Temijs Abharams panāca 2:0.

Vēl Braitonas un Hovas “Albion” mazākumā svinēja uzvaru pār “Aston Villa”, bet Mančestras “United” ar 1:0 apspēlēja Vestbromvičas “Albion”.

Pēc deviņiem mačiem “Hotspur” ar 20 punktiem ieņem pirmo vietu, “Chelsea” ar 18 – otro. Tikpat punktu astoņās spēlēs ir Lesteras “City”, savukārt “Liverpool” ir 17 punkti. Rītdien abas vienības tiksies savā starpā.

Vācija

Bundeslīgas spilgtākā spēle šodien norisinājās Berlīnē, kur vietējā “Hertha” ar 2:5 zaudēja Dortmundes “Borussia”. Pēc 45 nospēlētajām minūtēm mājinieki bija vadībā ar 1:0. Otrajā puslaikā viesi šokēja “Hertha”, līdz 70. minūtei iesitot četrus vārtus, no tiem trīs – Ērlinga Hālanda kontā. Berlīnes klubam izdevās samazināt deficītu līdz 2:4, tomēr Hālands pielika punktu, tādējādi gūstot četrus vārtus un palīdzot “Borussia” pietuvoties turnīra līderei – Minhenes “Bayern” – līdz viena punkta attālumam.

Tas kļuva iespējams arī tādēļ, ka Vācijas superklubs savā laukumā nespēja tikt galā ar Brēmenes “Verder” pretestību, mačam noslēdzoties ar 1:1. Līdz pat 62. minūtei “Bayern” atradās iedzinējos, kad Kinglijs Komands panāca izlīdzinājumu.

Piekto panākumu pēc kārtas izcīnīja Leverkūzenes “Bayern”, viesos apspēlējot Bilefeldas “Arminia” ar 2:1. Uzvaras vārtus 88. minūtē guva aizsargs Aleksandrs Dragovičs.

Citos mačos Menhengladbahas “Borussia” nospēlēja 1:1 pret “Augsburg”, “Hoffenheim” un “Stuttgart” guva pa trīs vārtiem – 3:3, Gelzenkirhenes “Schalke 04” ar 0:2 zaudēja “Wolfsburg”, bet Frankfurtes “Eintracht” un “RB Leipzig” nospēlēja neizšķirti 1:1.

Itālija

“Juventus” ar 2:0 pārspēja “Cagliari”. Abus vārtus uzvarētāju labā guva Krištianu Ronaldu, kurš to izdarīja īsā laika posmā no 38. līdz 42. minūtei. Otrajā puslaikā viesi vienus vārtus atguva, tie gan netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

“Crotone” savā laukumā zaudēja Romas “Lazio” ar 0:2, bet “Spezia” un “Atalanta” spēlē vārti netika gūti.

Spānija

Neveiksmes piedzīvoja abi “LaLiga” grandi. Madrides “Real” nespēja tikt pie panākuma pār “Villareal” – 1:1, mačam noslēdzoties ar 1:1, savukārt “Barcelona” ar 0:1 zaudēja Madrides “Atletiko”, vienīgos vārtus gūstot Jannikam Karrasko.