“Bristol Rovers” līdzjutējus futbola spēles laikā negaidīti pārsteidz 18+ TV kanāls

15/08/2018 14:33
Bristol

Anglijas pēc spēka trešās līgas jeb “League One” futbola klubs “Bristol Rovers” otrdien savā laukumā līgas kausa (“Carabao Cup”) spēlē ar rezultātu 2:1 pārspēja “Crawley” vienību. Kaut arī Bristoles komanda guva panākumu, daudz lielāku ievērību izpelnījās kāds starpgadījums cīņas puslaika pārtraukumā.

Viesi kluba mājvietā “Memorial Stadium” esošajā bārā/”lounge” telpā, kurā interesanti pie kāda stiprāka dzēriena glāzes uz lielā ekrāna var vērot laukumā notiekošo, puslaika pārtraukumā futbola pārraides vietā negaidīti varēja vērot 18+ televīzijas kanāla saturu. Video ar trūcīgi apģērbtu sievieti uz īsu brīdi pazuda no ekrāna, taču mačam atsākoties, tas atkal atgriezās uz lielā televīzijas ekrāna.

Tikai pilngadību sasniegušiem skatītājiem atļautais televīzijas kanāls piedāvā saviem skatītājiem par attiecīgu samaksu tiešsaistē sazināties ar vien apakšveļā tērptajām raidījumu vadītājām.

“Bristol Rovers” vadība ziņo, ka šāds starpgadījums ir nepieņemams, un pēc minētā incidenta jau ir uzsākta lietas izmeklēšana ar mērķi noskaidrot, vai šo incidentu nav apzināti izveidojies kāds ļaunprātis. Tikmēr cits Bristoles pilsētas klubs “City” savā “Twitter” kontā jau paguvis pajokoties par radušos situāciju: “Atvainojamies, bet nevaram apsolīt TV ar “beibēm”. Mūsu televizoriem ir uzstādīts vecuma ierobežojums.”

Kāds no klātesošajiem pēcāk intervijā gan atzina, ka viņam šis atgadījums šķitis ļoti uzjautrinošs: “Patiesībā tas bija ļoti smieklīgi. Kad tas parādījās pirmo reizi, nodomājām, ka tā ir tikai reklāma. Taču tad beidzās puslaiks, un futbolam bija jāatsākas, tomēr kāds, kuram bija TV tālvadības pults, atkal pārslēdzu atpakaļ uz to kanālu. Visā zālē bija lielas ovācijas.”