Brīvo aģentu tirgū iesoļo arī “Bucks” zvaigzne

Kriss Midltons, sportazinas.com
Kriss Midltons. Foto: Getty Images

Par vēl vienu spēlētāju Nacionālās basketbola asociācijas () brīvo aģentu tirgū kļuvis , kurš pēdējās sešās sezonās pārstāvējis Milvoki “Bucks”, ziņo ESPN apskatnieks Adrians Vodžnarovskis.

Ārējās līnijas spēlētājs noraidīja “player option” un nepieņēma “Bucks” piedāvājumu 13 miljonu ASV dolāru (ap 11,59 miljoniem eiro) apmērā, kļūstot par neierobežoti brīvo aģentu.

Tas gan nenozīmē, ka Midltons nevēlas palikt Milvokī. “Abas puses plāno izstrādāt jaunu ilgtermiņa līgumu”, spēlētāja aģentu Maiku Lindemanu citē Vodžnarovskis.

Maksimālais līgums, ko Midltons šobrīd var saņemt no “Bucks”, ir 190 miljoni ASV dolāru (ap 169 miljoniem eiro) par piecām sezonām. Ja spēlētājs nolems turpināt karjeru citā vietā, tad viņš varēs rēķināties vien ar 140 miljoniem ASV dolāru (ap 125 miljoniem eiro) un četru gadu līgumu.

Regulārajā turnīrā “Bucks” triumfēja Austrumu konferencē, svinot 60 uzvaras 82 spēlēs. Midltons izcēlies ar vidēji 18,3 punktiem, sešām atlēkušajām bumbām un 4,3 piespēlēm partneriem.

Izslēgšanas mačos Milvoki aizcīnījās līdz konferences finālam, kurā atzina nākamās čempiones Toronto “Raptors” pārākumu ar 2-4. Pats Midltons 15 izslēgšanas spēlēs vidēji iemetis 16,9 punktus, izcīnījis 6,3 atlēkušās bumbas, ka arī atdevis 4,4 piespēles.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par