“Broky” kādreizējais komandas biedrs “coldzera” atgriezīsies uz “ESL Pro League” 14.sezonu

21/07/2021 22:01
Nokopēts

Vēl nesenais latviešu “CS:GO” spēlētāja “broky” komandas biedrs “Faze Clan” komandā, divkārtējais “CS:GO Major” uzvarētājs Marselo Deivids jeb “coldzera” atkal ir motivēts sacensties. 26 gadus vecais spēlētājs, kura līgums ar esporta komandu “FaZe Clan” ir bijis neaktīvs kopš šī gada jūnija sākuma, šobrīd atrodas rezervistu sastāvā. Viņš tika aizvietots ar Olofu Kajbjeru jeb “olofmeister” un atgriezās Brazīlijā, lai pavadītu vairāk laika ar savu ģimeni un draugiem.

“CS:GO” spēlētāju pārtraukums sākās aizvakar un beigsies 15.augustā, dienu pirms Esporta līgas (ESL) “Pro League” 14.sezonas sākuma, kurā dalībnieku sastāvā jau ir uzaicināta arī “FaZe Clan” komanda ar “broky” ierindā. Vēl savu vietu turnīrā jānodrošina otra atpazīstamā latviešu spēlētāja “YEKINDAR” pārstāvētajai komandai “Virtus.pro”.

Vienā no nesenākajām “coldzeras” tiešraidēm “Twitch” platformā kāds skatītājs pajautāja, vai “coldzera” piedalīsies gaidāmajā “ESL Pro League” sezonā. Atbilde bija apstiprinoša, tomēr pastāv intriga, jo komanda, kurai viņš pievienosies, netika atklāta. Atgriešanās “FaZe Clan” sastāvā šķiet maz ticama, par cik šī komanda ar “broky” sastāvā demonstrēja atzīstamu sniegumu “Intel Extreme Series” (IEM) turnīrā Ķelnē, pirmajā “premier” “CS:GO LAN” turnīrā kopš 2020.gada martā notikušā “IEM” Polijas pilsētā Katovicē. Pieticīgie rezultāti pirms Ķelnes turnīra nevienam nelika domāt, ka “FaZe” spēlēs labi. Taču “broky” ar savu komandu finišēja TOP4, pieveicot tādas spēcīgas komandas, kā “Gambit”, “Heroic”, “Vitality” un “Team Spirit”. Jāatgādina, ka “YEKINDAR” pārstāvētā komanda “Virtus.pro” ierindojās dalītajā 5.-6.vietā.

Savas tiešraides laikā “coldzera” runājot ar skatītājiem, pieļāva iespēju, ka viņš varētu spēlēt kādā komandā kopā ar saviem tautiešiem no Brazīlijas. Tomēr arī pievienošanās kādai starptautiskai komandai netika noliegta. Viens nu ir skaidrs, ka daudzas komandas šajā pārtraukumā izskatīs savas iespējas un varbūt jau drīz šajā sakarā nāks klajā ar izmaiņām savu komandu sastāvos pirms “CS:GO” sezonas otrā nogriežņa.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām