“Broky” un “FaZe Clan” ar uzvaru turpina cīņu par izslēgšanas spēlēm

31/08/2021 20:42
Nokopēts
Helvijs

“FaZe Clan” komanda ar latviešu “Counter-Strike: Global Offensive” spēlētāju Helviju Saukantu jeb “broky” ierindā vakardien divu spēļu summā ar rezultātu 2:0 (16:7 un 16:9) pārliecinoši triumfēja “Esports League” (ESL) “Pro League” 14. sezonas mačā pret “BIG” vienību.

Jau ziņots, ka iepriekšējos mačos “broky” komanda izcīnīja divas uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu. Līdz ar to, “FaZe Clan” komandas uzvaru un zaudējumu bilance pēc četrām spēlēm C grupā ir 3-1.

Sērija starp “FaZe Clan” un “BIG” sākās ar “BIG” komandas izvēli par labu “Dust2” kartei. “BIG” iesāka visai pieticīgi, kas ļāva kontrateroristu pusē esošajai “FaZe Clan” vienībai ar “broky” 21 “killu” izvirzīties pārliecinošā vadībā, kad beidzoties pirmajam puslaikam rezultāts bija 10:5 par labu “FaZe Clan”. Spilgts moments “broky” izdevās 13.raundā, kad viņš nogalināja visus piecus pretiniekus jeb guva “ace”, izmantojot snaiperi “AWP”.

Otrajā puslaikā pēctam, kad “FaZe Clan” vinnēja pistoļu raundu, “broky” pārstāvētā vienība spēja noslēgt pirmo spēli ar uzviju, ļaujot “BIG” vienībai vinnēt vien divus raundus. Gala rezultāts – 16:7. Latvietis bija pārliecinošs līderis savā komandā un labākais serverī tādos rādītājos, kā “killi” – 25, vidēji raundā izdarītais bojājums – 120,2 un reitings – 1,83.

Otrā spēle  norisinājās “FaZe Clan” izvēlētajā “Inferno” kartē. Ja sākums, kad “FaZe Clan”, esot teroristu pusē, spēja uzvarēt piecus bezatbildes raundus, jau varētu liecināt par “FaZe Clan” ātru uzvaru, tad turpinājums gan nebija tik viegls kā “Dust2” kartē. “BIG” pārstāvju Floriana “syrsoN” Rišes un Niklasa “gade” Geida vairāku “killu” raundi spēja atgriezt komandu vienlīdzīgā cīņā. Tādejādi pēc pirmā puslaika “FaZe Clan” bija vadībā vairs tikai ar viena raunda tiesu, rezultātam esot 8:7.

Tomēr otrajā puslaikā “FaZe Clan” nodemonstrēja savas aizsardzības prasmes kontrateroristu pusē, ko sekmēja Olofs “olofmeister” Kajbjers, 22. raundā īsā laikā A punktā nošaujot četrus pretspēlētājus un kopumā noslēdzot maču ar iespaidīgajiem 30 “killiem”. Tas ļāva zviedram tikt atzītam par mača labāko spēlētāju. “Broky” gan šajā mačā bija pieticīgs uzrādot zemākos rādītājus savā komandā: “killi” – 13, vidēji raundā izdarītais bojājums – 51,6 un reitings – 0,99. Tas gan netraucēja “FaZe Clan” gūt drošu uzvaru šajā spēlē ar rezultātu 16:9, esot pārākiem visā sērijā. Vairāk par mača statistiku iespējams uzzināt ŠEIT.

Šī uzvara nākošajā mačā, kad būs jāspēlē pret potenciāli pasaules labāko komandu “Natus Vincere” (pirmā vieta “ESL” pasaules reitingā), dos iespēju cīnīties par pirmo vietu apakšgrupā, kas ļautu uzreiz kvalificēties ceturtdaļfinālam. Ja “Natus Vincere” savu vietu izslēgšanas spēlēs jau nodrošinājusi, tad “FaZe Clan” vēl jāpacīnās par uzvaru, lai pilnīgi droši izkļūtu no apakšgrupas. Šis mačš gaidāms šovakar ap plkst. 21:00, ko varēs vērot tiešraidē “ESL CS:GO” “Twitch” kanālā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām