“Broky” un “FaZe Clan” izcīna uzvaru “El Clasico”

28/08/2021 16:24
Nokopēts
Helvijs

Vakardien latviešu spēlētājs Helvijs Saukants jeb “broky” komandas “FaZe Clan” sastāvā aizvadīja savu atklāšanas maču “Esports League” (ESL) “Pro League” “Counter-Strike: Global Offensive” 14. sezonā, sacenšoties pret “mousesports” vienību. Šī bija abu komandu 50. savstarpējā tikšanās reize un abu komandu dueli var dēvēt par “CS:GO” “El Clasico”.

Šoreiz trīs spēļu sērijā ar rezultātu 2-1 (16:14, 7:16 un 16:8) “FaZe Clan” taktiskais līderis Fins “karrigan” Andersens aizveda savu komandu līdz uzvarai pret savu bijušo vienību, izcīnot “FaZe Clan” 20. uzvaru līdzšinējās 50. tikšanās reizēs, kas aizsākās 2016. gadā.

Sērija sākās ar saspringtu cīņu “mousesports” izvēlētajā “Overpass” kartē, kad ievadā “mousesports” ieguva pārsvaru, bet pirmās spēles noslēgumā nonāca iedzinējos un nespēja atspēlēt deficītu. Par spīti “mousesports” spēlētāja Robina “ropz” Kola pūliņiem ar 30 “killiem”, kas viņu padarīja par labāko spēlētāju serverī, “FaZe Clan” guva virsroku ar rezultātu 16:14. “Broky” uzstādīja pārliecinoši labāko reitingu savā komandā – 1,32 un dalīja pirmo vietu ar “karrigan” “killu” rādītājā, nogalinot 24 pretiniekus.

Sekoja vienpusēja dominance “mousesports” izpildījumā “Ancient” kartē, ko izvēlējās “FaZe Clan”. Ar grūtībām teroristu pusē spēles pirmajā puslaikā saskārās “FaZe Clan” vienība, kad nespēja atrast līdzekļus “mousesports” neuzlaužamajai aizsardzībai, nonākot iedzinējos ar 1:10. Vienīgo punktu nodrošināja “broky”, kad devītajā raundā ar “AWP” paliekot pēdējais dzīvais no savas komandas nošāva atlikušos divus pretiniekus, iztraucējot bumbas neitralizēšanas mēģinājumu, kopumā raunda noslēgumā īsā laikā savācot trīs “killus”. Tomēr “Mousesports” noturēja savu vadību un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 16:7. Arī šoreiz “broky” bija labākais savā komandā ar 18 “killiem” un reitingu 1,04.

Līdz ar to duelim bija lemts izšķirties trešajā spēlē, kas norisinājās “Inferno” kartē. Pirmajā puslaikā drošu gājienu pretī uzvarai uzsāka “FaZe Clan” vienība, ko sekmēja zviedra Olofa “olofmeister” Kajbjera spēja nošaut trīs pretiniekus izšķirošā viens pret trīs situācijā trešā raunda noslēgumā. “FaZe Clan” ieguva vadību ar rezultātu 11:4.

Otrajā puslaikā “FaZe Clan” ātri nonāca vien punkta attālumā no uzvaras visā sērijā. Jāatzīmē, ka pirmo “match-point” situāciju 20.raundā, rezultātam esot 14:5, “FaZe Clan” komandai nokārtoja tieši “broky”, izpildot “ace” jeb nošaujot visus piecus pretiniekus. Otrajā puslaikā “FaZe Clan” uzvarēja vairākās cīņās, kuru laikā riskēja un iztērēja visus pieejamos līdzekļus labākam aprīkojumam jeb veicot “forcebuy”. Risks attaisnojās un deva “broky” pārstāvētajai komandai komfortablu uzvaru ar rezultātu 16:8. “Broky” kontā 17 “killi” un reitings 1,30, esot trešajam labākajam savā komandā šajos rādītājos. Sīkāka statistika par maču piejama ŠEIT.

Šī uzvara “FaZe Clan” vienībai deva trīs punktus un tas šobrīd savā apakšgrupā nodrošina dalītu pirmo līdz trešo vietu ar tādām komandām, kā “BIG” un “Natus Vincere”, kas arī izcīnīja uzvaras savos atklāšanas mačos. Jāatgādina, ka izslēgšanas spēlēs iekļūs pirmo trīs vietu īpašnieces.

Lai gan cīņa bija sīva, “Faze Clan” komanda “ESL” pasaules reitingā atrodoties augstajā sestajā vietā pret “mousesports”, kas atrodas 16.vietā, noteikti bija uzskatāma par favorītu un tāda tā būs arī nākošajā cīņā, kad jau šovakar ap plkst. 21:00 spēkosies ar “ESL” pasaules reitinga 17.vietas īpašnieci “Evil Geniuses”. Mača tiešraide būs vērojama “ESL CS:GO” “Twitch” kanālā.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām