“Broky” un “FaZe Clan” kvalificējas tālākai cīņai par pusmiljonu ASV dolāru

17/05/2022 15:51
Nokopēts
Helvijs

Vakardien latviešu “Counter-Strike: Global Offensive” (CS:GO) spēlētājs Helvijs “broky” Saukants un “FaZe Clan” vienība ar aizraujošu trīs spēļu sēriju sekmīgi noslēdza atlasi uz izslēgšanas spēlēm vienā no gada nozīmīgākajiem turnīriem – “PGL Major Antwerp 2022”. Latvieša pārstāvētā komanda guva virsroku pār Kopenhāgenas “Flames” ar rezultātu 2:1 (13:16, 16:13 un 16:6).

Karšu izvēles procesā noskaidrojās, ka duelis sāksies ar “FaZe Clan” izvēlēto “Inferno”. Pirmo puslaiku ar labu aizsardzību aizvadīja “Flames”, panākot piecu raundu pārsvaru ar rezultātu 10:5. Lai gan ar līdzvērtīgu sniegumu kontrateroristu pusē vēlāk spēja atbildēt “FaZe Clan”, pārāk daudz raundu tika zaudēts mača ievadā, kas tai liedza atspēlēties. Dāņu vienība spēja uzvarēt nepieciešamos sešus raundus un noslēgt pirmo sērijas spēli sev par labu ar rezultātu 16:13. Pārliecinoši labākais serverī bija “Flames” pārstāvis “roeJ” ar 24 “killiem”, bet “broky” dalīja pirmo vietu savā komandā kopā ar “Twistzz”, katrs gūstot 21 “killu”.

Nākamajā spēlē bija pienākusi kārta “Flames” izvēlētajai “Ancient” kartei. Lielisku dominanci ievadā izrādīja latvieša pārstāvētā vienība. Spēlējot aizsardzībā tai izdevās gūt graujošu pārsvaru ar rezultātu 12:3. Taču, kā zināms, “Ancient” ir viena no parocīgākajām kartēm tieši kontrateroristu pusei, kas spilgti turpināja pierādīties arī mača otrajā nogrieznī. Dānijas vienība spēja sasmelt pirmīt izlieto, uzvarot desmit raundus. Ar to gan izrādījās par maz, jo “FaZe Clan” sekmīgi aizvadīja dueļa noslēgumu un vinnēja nepieciešamos raundus, lai panāktu rezultātu 16:13. Visvairāk “killu” paguva sakrāt “broky” komandas biedrs “rain” – 30. Latvietis atpalika vien nedaudz, dalot otro vietu serverī ar pretinieku vienības pārstāvi “nicoodoz”. Abi nošāva pretiniekus 27 reizes.

Sērijas izšķirošais mačš norisinājās vēl vienā šķietami kontrateroristiem ērtā kartē – “Nuke”. Tas gan šoreiz brīnumainā kārtā neapstiprinājās, jo “FaZe Clan” satrieca pretiniekus ar pārliecinošu spēli uzbrukumā, gūstot ievērojamu pārsvaru ar rezultātu 13:2. “Flames” šādam pārspēkam nespēja pretoties un arī otrajā nogrieznī nerada iespējas atspēlēties, kamēr “FaZe Clan” pietika vien ar trīs raundiem, lai noslēgtu šo maču sev par labu ar rezultātu 16:6 un triumfētu sērijā kopumā, kas viņiem arī izdevās. Ar lielisku sniegumu gūt virsroku trešajā duelī savai komandai palīdzēja “ropz”, iznīcinot pretiniekus 25 reizes. Tas bija labākais rādītājs starp abām komandām. Tikmēr Helvijs dalīja otro vietu kopā ar “rain” un “nicoodoz”, katrs sakrājot 18 “killus”.

Tas nozīmēja, ka “FaZe Clan” veiksmīgi pārvarēja šo sacensību “Legends Stage” stadiju, iegūstot tajā piekto vietu un droši kvalificējoties turnīra noslēdzošajai fāzei – “Champions Stage”. Tajā komandas savā starpā sadalīs naudas balvu 1 000 000 ASV dolāru apmērā, čempioniem iegūstot pusi no tās. Plašāka informācija par turnīru un tā norisi pieejama ŠEIT. Izslēgšanas spēles ar latvieša dalību paredzētas laika posmā no 19. – 22. maijam un to tiešraides būs iespējams vērot “Twitch” platformas kanālos: “PGL” vai “pgl_csgo”.

TOP notikumi
1
X
2
4.33
4.2
1.7
3.1
3.7
2.15
5.25
3.75
1.66
3.7
3.3
2.05
2.1
3.5
3.4
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām