“Bruins” 76 tūkstošu klātbūtnē izcīna uzvaru “Winter Classic” mačā (VIDEO)

01/01/2019 23:20

Bostonas “Bruins” komanda otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) tradicionālajā “Winter Classic” spēlē zem klajas debess ar rezultātu 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) pārspēja Čikāgas “Blackhawks” vienību.

Mačs norisinājās Nacionālās koledžu asociācijas (NCAA) “Notre Dame” Universitātes amerikāņu futbola komandas “Fighting Irish” komandas stadionā. Maču klātienē noraudzījās 76 126 skatītāji, kas ir otrs lielākais apmeklētāju skaits NHL spēlēs.

Mača rezultātu devītajā minūtē atklāja “Blackhawks” uzbrucējs Brendens Perlīni, kurš no aizvārtes saņēma piespēli un no tuvas distances netraucēts raidīja ripu tīklā. Četras minūtes vēlāk veiksmīgi pie čikāgiešu vārtiem nospēlēja čehu uzbrucējs Davids Pastrņāks, izlīdzinādams rezultātu.

Arī otrajā periodā komandas apmainījās vārtu guvumiem. Vispirms trešdaļas 12.minūtē komandas biedra metienu pielaboja “Blackhawks” vācu uzbrucējs Dominiks Kahuns, bet perioda priekšpēdējā minūtē viens no “Bruins” līderiem Patrīss Beržerons, izmantojot pretinieku aizsarga aizsegu, vēlreiz izlīdzināja rezultātu.

Trešā perioda vidū Šons Kurali pie pretinieku vārtiem savāca atlēkušo ripu un pirmo reizi mačā vadībā izvirzījās “Bruins” hokejisti. Pamatlaika pēdējās minūtēs “Blackhawks”, kas šajā mačā bija mājinieku statusā, nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Tiesa, Čikāgas hokejistiem neizdevās panākt neizšķirtu, turklāt ripu tukšos vārtos ieraidīja “Bruins” uzbrucējs Breds Maršāns, kurš nokārtoja bostoniešiem uzvaru ar 4:2.

“Bruins” ar 48 punktiem 40 spēlēs ieņem sesto vietu Austrumu konferencē, kamēr “Blackhawks” ar 36 punktiem 42 cīņās ir 13.pozīcijā Rietumos.

Šī bija 11. “Winter Classic” spēle. Pērn latvieša Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” Beisbola augstākās līgas (MLB) komandas stadionā ar 2:3 piekāpās Ņujorkas “Rangers” vienībai.

NHL aizvadītas 26 spēles zem klajas debess, kuras kopumā apmeklējuši 1 389 739 skatītāji.