”Bruins” atgūst pirmo vietu, Karlsons mazākumā gūst iespaidīgus uzvaras vārtus (VIDEO)

01/04/2018 09:42
Bostonas Bruins, Sportazinas.com

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītajā naktī Bostonas ”Bruins” izcīnīja graujošu uzvaru pār Flodridas ”Panthers” un atguva pirmo vietu Austrumu konferencē. Tikmēr Rietumu konferences pastarīte Arizonas ”Coyotes” sagrāva izslēgšanas spēļu pretendenti Sentluisas ”Blues” un svinēja trešo uzvaru pēdējos četros mačos.

Viena no līgas spēcīgākajām komandām Bostonas ”Bruins” mājās ar 5:1 sakāva divus zaudējumus pēc kārtas piedzīvojušo Floridas ”Panthers” un atguva pirmo vietu Austrumu konferencē. Viesi piektajā minūtē izvirzījās vadībā, tomēr laukuma saimnieki guva piecus bezatbildes vārtus. ”Bruins” rindās ar trim punktiem (2+1) pēc vairāk nekā divu nedēļu pārtraukuma atgriezās komandas debitants Džeiks Debrasks. Tāpat uzvarētāju sastāvā pie trim punktiem tika čehs Davids Krejči (0+3).

Rietumu konferences pēdējās vietas īpašniece Arizonas ”Coyotes” savā laukumā ar 6:0 sagrāva uz vietu izslēgšanas spēlēs pretendējušo Sentluisas ”Blues” un izcīnīja trešo panākumu pēdējās četrās cīņās. Izšķirošo pārsvaru ”Coyotes” ieguva otrajā trešdaļā, kuras laikā iemeta trīs ripas un no 1:0 panāca pārliecinošo 4:0. Uzvarētāju vārtos soms Anti Ranta atvairīja visus 34 pretinieku metienus un aizvadīja desmito sauso maču savā NHL karjerā. Savukārt ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Marks Domī un Dilans Storms.

Tāpat sauso spēli aizvadīja arī Detroitas ”Red Wings” vārtsargs Džimijs Hovards, kurš tika galā ar 31 sāncenšu metienu un palīdzēja savai komandai ar 2:0 mājās pieveikt divas Austrumu konferences priekšpēdējās vietas īpašnieci Otavas ”Senators”. Ar precīziem metieniem laukuma saimnieku rindās atzīmējās Dilans Larkins un Andreas Athanasiou.

Ceturto panākumu pēc kārtas svinēja Rietumu konferences pirmspēdējās vietas īpašniece Vankūveras ”Canucks”, kas ar 5:4 mājās pārspēja Kolumbusas ”Blue Jackets” un sagādāja pretiniekiem tikai trešo neveiksmi pēdējās 15 spēlēs. Viesus neglāba pat aizsarga Džona Seta un krieva Artemija Panarina četri nopelnītie punkti (1+3 un 0+4).

Kalgari ”Flames” ar 3:2 savā laukumā pieveica ceturto zaudējumu pēc kārtas piedzīvojušo Edmontonas ”Oilers” un pārtrauca septiņu neveiksmju sēriju. Visus trīs vārtus mājinieki guva jau pirmajā trešdaļā. ”Flames” sastāvā pie diviem punktiem tika zviedrs Mikails Baklunds (1+1) un čehs Mihails Froliks (0+2).

Savukārt divu Rietumu konferences vadošo komandu duelī otrajā vietā esošā Vegasas ”Golden Knights” mājās ar 3:2 pārspēja divas pozīcijas zemāk esošo Sanhosē ”Sharks” un sagādāja sāncenšiem trešo zaudējumu pēc astoņu uzvaru sērijas. Viesi divas reizes atspēlējās, taču pēdējā trešdaļā zviedrs Viljams Karlsons mazākumā guva skaistus vārtus un nodoršināja ”Golden Knights” panākumu.

NHL regulārais turnīrs, 1.aprīlis

Bostonas “Bruins” – Floridas “Panthers” 5:1 (2:1, 3:0, 0:0);

Detroitas “Red Wings” – Otavas “Senators” 2:0 (0:0, 1:0, 1:0);

Vankūveras “Canucks” – Kolumbusas “Blue Jackets” 5:4 (0:1, 2:0, 2:3, 1:0) – pagarinājumā;

Karolīnas “Hurricanes” – Ņujorkas “Rangers” 1:2 (0:0, 0:2, 1:0);

Ņūdžersijas “Devils” – Ņujorkas “Islanders” 4:3 (1:1, 3:1, 0:1);

Pitsburgas “Penguins” – Monreālas “Canadiens” 5:2 (3:2, 0:0, 2:0);

Toronto “Maple Leafs” – Vinipegas “Jets” 1:3 (0:0, 1:3, 0:0);

Dalasas “Stars” – Minesotas “Wild” 4:1 (1:0, 1:0, 2:1);

Nešvilas “Predators” – Bufalo “Sabres” 4:7 (2:1, 2:5, 0:1);

Arizonas “Coyotes” – Sentluisas “Blues” 6:0 (1:0, 3:0, 2:0);

Kalgari “Flames” – Edmontonas “Oilers” 3:2 (3:1, 0:1, 0:0);

Vegasas “Golden Knights” – Sanhosē “Sharks” 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)