“Bruins” čempionus atstāj “uz nulles”, “Oilers” likstas turpinās (VIDEO)

04/02/2019 00:04

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) astoto zaudējumu pēdējās deviņās cīņās piedzīvojusi pašreizējā Stenlija kausa čempione Vašingtonas “Capitals”, kas mājās ar 0:1 atzina Bostonas “Bruins” pārākumu.

Vienīgos vārtus lāču labā otrā perioda 11. minūtē guva čehs Dāvids Krejči. Savukārt teicamu sniegumu vārtos nodemonstrēja abu komandu vārtsargi – Tūka Rāsks “Bruins” cietoksnī nosargāja visus 24 metienus, kamēr “Capitals” vārtsargs Breidens Holtbijs atvairīja 38 no 39 metieniem.

Citā agrajā vakara spēlē divi vācieša Leona Draizaitla vārtu guvumi neglāba Edmontonas “Oilers” no zaudējuma viesos pagarinājumā pret Monreālas “Canadiens” – 3:4.

Mājinieki spēja atspēlēties nepilnas septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām, kamēr uzvaru pagarinājuma 58 sekundē izrāva Žonatāns Druēns, kuram šajā mačā arī rezultatīva piespēle. 1+1 arī cita “Canadiens” uzbrucēja Maksa Domi rēķinā.

Visbeidzot jāmin Rietumu konferences līderes Kalgari “Flames” uzvara viesos pār Karolīnas “Hurricanes” – 4:3. Zīmīgi, ka uzvaras vārtus viesiem guva iepriekšējās trīs sezonas “Hurricanes” komandā pavadījušais aizsargs Noā Henifins.

“Flames” pēdējos 11 mačos izcīnījusi deviņus panākumus.