“Bruins” grauj “Blues” un izvirzās vadībā Stenlija kausa izcīņas finālsērijā (VIDEO)

02/06/2019 08:28

Naktī uz svētdienu Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Bostonas “Bruins” Stenlija kausa izcīņas finālsērijas trešajā mačā viesos ar 7:2 (3:0, 2:1, 2:1) sagrāva Sentluisas “Blues”.

Sērijā līdz četrām uzvarām “Bruins” ir izvirzījusies vadībā ar 2-1.

Pirmā perioda vidū skaitliskajā vairākumā metienu no zilās līnijas vārtu priekšā pielaboja Patrīss Berdžerons. Trešdaļas izskaņā Čārlijs Koils pretuzbrukumā dubultoja bostoniešu pārsvaru, bet Šons Kuralijs astoņas sekundes pirms perioda beigām panāca 3:0.

Mača otrā nogriežņa ievadā ripu vārtu priekšā saņēma Dāvids Pastrņaks, kurš eleganti no nūjas neērtās puses raidīja to vārtos – 4:0. Otrā perioda vidu Ivans Barbaševs no vārtu priekšas samazināja rezultāta starpību – 1:4, bet uzreiz pēc minūtes Torijs Krūgs atjaunoja četru vārtu pārsvaru.

Trešās trešdaļas ievadā Koltons Pareiko ar metienu no zilās līnija panāca 2:5. Divas minūtes pirms mača beigām Noels Ačiari raidīja ripu tukšos vārtos – 6:2, bet skaitlisko vairākumu pēdējā minūtē realizēja Markuss Johansons – 7:2.

Nākamā spēle tiks aizvadīta Sentluisā 4. jūnijā pulksten 3.00 pēc Latvijas laika.