“Bruins” gūst divus ātrus vārtus trešajā periodā un izcīna uzvaru pirmajā konferences fināla mačā (VIDEO)

10/05/2019 08:19
Bostonas

Divi ātri vārti ceturtdien nodrošināja Bostonas “Bruins” komandai uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pusfināla pirmajā spēlē.

Austrumu konferences fināla pirmajā mačā “Bruins” savā laukumā ar 5:2 (1:1, 0:1, 4:0) pieveica Karolīnas “Hurricanes”, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Pēc Grega Makgeka precīzā metiena “Hurricanes” cīņas 30.minūtē izvirzījās vadībā ar 2:1, tomēr viesiem vārtus vairs nebija lemts gūt. Savukārt spēles 43.minūtē “Bruins” hokejisti Markuss Jūhansons un Patriss Beržerons ar 28 sekunžu intervālu vairākumā guva divus vārtus, kas mājiniekiem ļāva izvirzīties vadībā.

Savukārt 58.minūtē Čārijs Koils raidīja ripu jau tukšos “Hurricanes” vārtos, bruģējot komandas ceļu pretī uzvarai, bet punktu cīņai 11 sekundes vēlāk pielika Kriss Vāgners.

“Ir patīkami gūt vārtus ar tik īsu laika sprīdi. Mums izdevās pārņemt iniciatīvu, un arī citas maiņas atvērās. Tas bija tieši tas, kas mums nepieciešams,” pauda Beržerons.

Stenlija kausa izcīņas ietvaros “Bruins” komanda tagad guvusi jau četras uzvaras pēc kārtas, tikmēr “Hurricanes” hokejistiem pārtrūkusi sešu panākumu sērija.

“Ja vēlamies uzvarēt, mums ir jāspēlē labāk. Mums bija labi izrāvieni, taču ar to nav pietiekami. Tagad mums ir jāņem vērā šī mācība un nākamajā mačā jāparāda labāks sniegums,” pikts bija “Hurricanes” galvenais treneris Roderiks Žans Brindamūrs.

Sērijas otrais mačs notiks svētdien Bostonā.

Tikmēr Rietumu konferences finālā sacentīsies Sanhosē “Sharks” un Sentluisas “Blues”.

Pērn Stenlija kausā triumfēja Vašingtonas “Capitals”, kas finālsērijā ar 4-1 pārspēja debitanti Vegasas “Golden Knights”, pirmo reizi vēsturē kļūstot par NHL čempioni. Abas vienības šosezon vairs neturpina savas gaitas Stenlija kausā.