“Bruins” iemet septiņus vārtus “Blue Jackets”; “Kings” pārtrauc “Flyers” uzvaru sēriju

19/12/2017 08:49
Bostonas Bruins Sportazinas.com

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītas piecas spēles. Bostonas “Bruins” ar 7:2 pārspēja Kolumbusas “Blue Jackets”, savukārt Losandželosas “Kings” pārtrauca Filadelfijas “Flyers” uzvaru sēriju.

“Bruins” pirmajās divas trešdaļās guva trīs vārtus, kamēr “Blue Jackets” nespēja gūt nevienus. Izšķirošajā periodā Bostona spēja gūt vēl četrus, kamēr Kolumbusa pievienoja divus.

Džeiks Debrusks un Dantons Heinens guva vārtus un divas reizes rezultatīvi piespēlēja “Bruins” rindās, kamēr “Blue Jackets” ar vārtiem izcēlās Džošs Andersons un Sets Džounss.

Tikmēr pirmo zaudējumu pēdējās septiņās spēlēs piedzīvoja “Flyers” vienība, kas ar 1:4 piekāpās “Kings” hokejistiem.

Džonatans Kviks atsargāja 36 pretinieku metienus, kamēr Aleks Martinezs, Trevors Leviss, Adrians Kempe un Tailers Tofoli izcēlās ar gūtajiem vārtiem.

Zaudējumu šonakt piedzīvoja arī Anahaimas “Ducks”, kas ar 3:5 piekāpās Ņūdžersijas “Devils” vienībai. Bijušais “Devils” hokejists Adams Henrike guva vārtus un rezultatīvu piespēli, tomēr pēdējās vārds bija bijušajam “Ducks” uzbrucējam Stefanam Nesenam, kurš “Devils” vienībai guva uzvaras vārtus.