“Bruins” izrēķinās ar Merzļikina un “Blue Jackets” pāridarītāju, “Golden Knights” iznīcina “Canucks”

24/08/2020 08:39

Aizvadītajā naktī noslēdzās divi Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas „play-off” otrās kārtas mači. Savu pirmo tikšanos šī gada izslēgšanas spēlēs piedzīvoja Bostonas „Bruins” un Tampabejas „Lightning”, ar rezultātu 3:2 uzvaru svinot „Bruins” komandai, savukārt citā mačā Vegasas „Golden Knights” ar 5:0 pārspēja Vankūveras „Canucks”, izvirzoties vadībā sērijā.

Pirmā puslaika izskaņā rezultātu uz tablo atklāja Čārlijs Koils, periodam noslēdzoties ar rezultātu 1:0 Bostonas komandas labā, savukārt otrās trešdaļas piektajā minūtē spēlē skaitliskajā vairākumā pārsvaru dubultoja „Bruins” uzbrucējs Dāvids Pastrņāks.

Visrezultatīvākā izvērsās mača noslēdzošā trešdaļa, kuras laikā abu komandu izpildījumā tika gūti trīs vārti. Sākumā puslaika otrajā minūtē 3:0 panāca Bostonas uzbrucējs Breds Maršāns, bet jau septiņas minūtes vēlāk savus pirmos vārtus mačā guva „Lightning”, precīzi ripu vārtos raidot vienības aizsargam Viktoram Hedmanam.

Pusotru minūti pirms spēles beigām aizsargs guva savus otros vārtus mačā, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam, taču vairāk vārti netika gūti, abu komandu play-off” otrās kārtas pirmajam mačam noslēdzoties ar rezultātu 3:2. Rezultāts sērijā kļuvis 1-0 “Bruins” labā.

Citā šīs nakts mačā Vegasas “Golden Knights” ar rezultātu 5:0 sagrāva Vankūveras “Canucks”, izvirzoties vadībā sērijā 1-0.

Mača rezultātu pirmā perioda 12.minūtē atklāja Vegasas uzbrucējs Džonatans Marčeso, trešdaļai noslēdzoties ar “Golden Knights” vienu vārtu pārsvaru. Otrajā periodā Vegasa turpināja palielināt rezultāta pārsvaru, raidot trīs bezatbildes ripas pretinieku vārtos. 2:0 trešdaļas trešajā minūtē spēlē skaitliskajā vairākumā panāca Railijs Smits. Mača 32.minūtē vārtus guva arī Marks Stouns, bet piecas minūtes vēlāk ar golu izcēlās Alekss Taks, periodam noslēdzoties ar 4:0 “Golden Knights” labā.

Noslēdzošajā mača nogrieznī punktu spēlei pielika Vegasas uzbrucējs Makss Pačioreti, brīdi pēc spēles beigu signāla rezultātam uz tablo rādot 5:0 “Golden Knights” labā.