“Bruins” izvirzās vadībā, “Hurricanes” svin pirmo uzvaru sērijā pret “Lightning” (VIDEO)

04/06/2021 08:59
Karolīnas Hurricanes

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausā norisinājās divas spēles. Bostonas “Bruins” svinēja otro uzvaru sērijā pret Ņujorkas “Islanders”, bet Karolīnas “Hurricanes” tika pie pirmā panākuma pret Stenlija kausa čempioni Tampabejas “Lightning”.

“Bruins” papildlaikā ar 2:1 pieveica “Islanders”. Pirmajā periodā Kreigs Smits izvirzīja Bostonu vadībā, savukārt piecas minūtes pirms sirēnas Ņujorkas kluba uzbrucējs Metjū Barzals panāca 1:1. Papildlaiks ilga vien trīs minūtes un 36 sekundes, to ar precīzu metienu noslēdzot Bredam Maršānam, kuram tie bija piektie vārti šajā “play-off” turnīrā.

Tikmēr “Hurricanes” pēc diviem zaudējumiem sērijas pret “Lightning” ievadā spēja izcīnīt pirmo uzvaru. Otrajā periodā pēc astoņām nospēlētajām minūtēm Karolīnas vienība bija vadībā ar 2:0, vārtus gūstot Bretam Pešē un Sebastjanam Aho. Līdz trešdaļas beigām “Lightning” atbildēja ar precīziem raidījumiem Breidena Pointa un Aleksa Kilorna izpildījumā.

Pamatlaiks noslēdzās ar 2:2, bet arī šajā spēlē overtaims nebija ilgs – tā sestās minūtes izskaņā Džordans Stāls vairākumā pielika punktu.