“Bruins” kapteinim Haram konstatēts žokļa lūzums (VIDEO)

05/06/2019 09:28

Naktī uz otrdienu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālsērijā Sentluisas “Blues” komanda savā laukumā ar 4:2 pārspēja Bostonas “Bruins” un izlīdzināja rezultātu sērijā – 2-2.

Otrā perioda sākumā “Bruins” komandas kapteinis Zdeno Hara neveiksmīgi mēģinot bloķēt metienu dabūja ar ripu pa seju, kā rezultātā slovāku hokeja milzis nokrita uz ledus un atstāja pamatīgu asins peļķi.

Trešajā periodā gan 42 gadus vecais aizsargs atgriezās uz soliņa, taču laukumā nedevās. Pēc mača Bostonas komandas galvenais treneris atklāja: “Viņš vēlējās atrasties uz soliņa un atbalstīt komandas biedrus.”

Kā vēsta jaunākā informācija, tad Haram ir lauzts žoklis un nav skaidrības par viņa dalību finālsērijas piektajā mačā.

Slovāku aizsargs līdz šim 20 izslēgšanas spēlēs “Bruins” sastāvā guvis piecus punktus – vieni vārti un četras rezultatīvas piespēles. Regulārajā sezonā Hāra Bostonai palīdzēja ar 14 punktiem 62 spēlēs.

Sērijas piektā spēle notiks 7. jūnijā pulksten 3.00 pēc Latvijas laika Bostonā, bet pēc tam komandas atgriezīsies Sentluisā.