“Bruins” pārspēj “Red Wings”; “Predators” iemet septiņus vārtus Vankūverai

14/12/2017 08:52

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) tika aizvadītas četras spēles. Bostonas “Bruins” tikai papildlaikā pārspēja Detroitas “Red Wings”, savukārt Našvilas “Predators” ar graujošu 7:1 pārspēja Vankūveras “Canucks” hokejistus.

Deivids Pastrnaks vien pusotru minūti līdz trešā perioda beigām izlīdzināja rezultātu “Bruins” mačā pret “Red Wings”. Jau papildlaika 35. sekundē Breds Marčands iemeta uzvaras vārtus.

Citā mačā P.K. Subans guva divus vārtus, Gregs Smits guva vārtus un divas reizes rezultatīvi piespēlēja “Predators” uzvarā pret “Canucks”. Tāpat mačā vārtus guva Viktors Arvidsons, Filips Forsbergs, Kevins Fiala un Kalle Jarnkroks, taču Peka Rinne atsargāja 25 pretinieku metienus.

Šī bija “Predators” devītā uzvara 12 spēlēs.

Vēl šonakt savu 300. NHL uzvaru izcīnīja vārtsargs Kari Lehtonens, kura pārstāvētā Dalasas “Stars” vienība ar 5:2 pārspēja Ņujorkas “Islanders” hokejistus. Uzvarētājiem Tailers Pitliks guva divus vārtus, bet Džeimijs Bens izcēlās ar trīs punktiem.

Piecu zaudētu spēļu sēriju šonakt pārtrauca Otavas “Senators”, kas ar 3:2 pārspēja citu Ņujorkas komandu – “Rangers”. Bobijs Raiens izcēlās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli, kamēr Gregs Andersons atsargāja 27 pretinieku mestos metienus.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta trešdienas spēļu rezultāti:

Ņujorkas “Islanders” – Dalasas “Stars” 2:5 (0:2, 0:2, 2:1);

Otavas “Senattors” – Ņujorkas “Rangers” 3:2 (1:0, 1:1, 1:1);

Detroitas “Red Wings” – Bostonas “Bruins” 2:3 (0:0, 1:0, 1:2, 0:1) – pagarinājumā;

Vankūveras “Canucks” – Nešvilas “Predators” 1:7 (0:2, 1:2, 0:3).