“Bruins” sagrauj Austrumu līderi “Capitals”, Toronto un Karolīnas spēlē 14 vārti (VIDEO)

24/12/2019 09:27

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Austrumu konferences līdervienība Vašingtonas “Capitals” cieta sagrāvi pret Bostonas “Bruins” ar 3:7, savukārt Toronto “Maple Leafs” iemeta astoņus vārtus, svinot uzvaru pār Karolīnas “Hurricanes” ar 8:6.

Bostona jau pirmajās 20 minūtēs panāca pārliecinošu pārsvaru – 4:0. Otrajā periodā Čarlijs Koils mazākumā iemeta piekto ripu “Capitals” vārtos, savukārt Vašintonas kapteinis Aleksandrs Ovečkins samazināja deficītu līdz 5:1. Noslēdzošajā trešdaļā katra komanda iemeta pa diviem vārtiem, mačam noslēdzoties ar 7:3. Zīmīgi, ka Bostonai uzvari pietika vien ar 17 metieniem, kamēr “Capitals” izdarīja 42 metienus.

Ar trīs punktiem uzvarētāju rindās atzīmējušies Dāvids Krejči (1+2), Breds Maršands un (1+2) un Dāvids Pastrņāks (0+3), savukārt pie rezultativitātes punktiem tikuši desmit Bostonas hokejisti.

Kolumbusas “Blue Jackets” ar Jonasu Korpisalo vārtos svinēja uzvaru pār Ņujorkas “Islanders” ar 3:2. Somu vārtsargs atvairīja 35 no 37 pretinieku metieniem (94,6%). Elvis Merzļikins šo maču vēroja no rezervistu soliņa.

Fantastisku šovu līdzjutējiem uzdāvinājuši Toronto “Maple Leafs” un Karolīnas “Hurricanes”, hokejisti, kopā gūstot 14 vārtus. Piecu minūšu laikā Kanādas klubs panāca trīs vārtu pārsvaru, taču tas bija tikai sākums. Līdz otrā perioda beigām “Maple Leafs” cietoksnī ielidoja piecas ripas un komanda nonāca iedzinējos ar 3:5. Trešās trešdaļas vidū rezultāts bija 4:6, tad Toronto guva trīs vārtus minūtes laikā – 7:6, savukārt mača izskaņā mājinieki panāca 8:6.

Uzvarētāju panākumu ar diviem vārtiem un trīs piespēlēm kaldināja Mičels Mārners, ar 1+2 izcēlies Džons Tavaress, savukārt 0+3 Zakam Hīmanam. Rezultatīvākais “Hurricanes” rindās bija Martins Nečass ar diviem vārtiem un divām piespēlēm.

Jau ziņots, ka aizvadītajā naktī Bufalo “Sabres” uzbrucējs Zemgus Girgensons guva vārtus, kas neglāba viņa pārstāvēto komandu no zaudējuma Otavas “Senators” ar 1:3.