“Bruins” uzbrucējs: cenšos nedomāt par jauno līgumu

Davids Pastrņāks, sportazinas.com
Davids Pastrņāks (AP Photo/Charles Krupa)

Nacionālās Hokeja Līgas (NHL) Bostonas “Bruins” komandas uzbruējs , kurš šovasar kļuva par ierobežoti brīvo aģentu, ļauj aģentam veikt sarunas ar klubu par līguma pagarināšanu.

“Es vienkārši gaidu. Mans aģents ir tas, kurš sazinās ar klubu, lai vienotos par jaunā līguma nosacījumiem. Es koncentrējos uz gatavošanos nākamajai sezonai. Cenšos kļūt labāks un nedomāt par jauno līgumu,” stāsta talantīgais čehu hokejists.

“Aizvadītā sezona man bija jau trešā sezona NHL. Sezonu laikā iegūtā pieredze man palīdz. Aizvadītajā sezonā man kļuva lielāks spēles laiks, laukumā devos jau kā pirmās vairākuma maiņas spēlētājs. Pirmajās divās sezonās es vispār vairākumā nespēlēju, varbūt tikai dažas maiņas. Runa jau nav tikai par gūtajiem vārtiem vai rezultatīvām piespēlēm. Kad spēju biežāk darboties ar ripu, iegūstu pārliecību par saviem spēkiem. Tas tiešām palīdz. Sajūtu spēli un man uzticas brīžos, kad spēlējam pieci pret pieciem,” aizvadītās sezonas “Bruins” sastāvā vērtē 21 gadu vecais uzbrucējs.

“Šajā vasarā daudz strādāju un cenšos kļūt labāks. Cenšos par sevi rūpēties. Ēdu pareizi un nedaudz ir paaugstinājusies arī muskuļu masa, taču brīvdienās par hokeju nedomāju un ēdu, ko gribu. Tas palīdz. Spēlēju tenisu un futbolu. Mums Čehijā ir zāles hokeja līga, kur spēlē hokeju ar oranžu bumbu. Esmu pavadījis tur daudz laika. Tas tiešām palīdz uzturēt sevi formā,” savu starpsezonas posmu apraksta Pastrņāks.

Trīs sezonu laikā čehu uzbrucējs “Bruins” sastāvā aizvadījis 178 spēles, izceļoties ar 61 vārtiem, 66 rezultatīvām piespēlēm, kā arī 68 soda minūtēm un pozitīvu lietderības koeficientu (+27).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par