“Bruins” uzbrukuma līderis: Cilvēki saka, ka ir lepni par mums, bet tas nemazina sāpju sajūtu

Breds Māršands, sportazinas.com
Foto: Adam Glanzman/AFP

Jau vēstīts, ka nedēļas sākumā par Nacionālās hokeja līgas () Stenlija kausa ieguvējiem kļuva Sentluisas “Blues”, kas aizraujošā septiņu spēļu finālsērijā ar 4-3 pārspēja Bostonas “Bruins” komandu.

Bostonas komandas uzbrucējs atklāja, ka finālsērijā spēlējis ar savainotu cirksni, traumētu roku un viņam bijušas problēmas ar vēderu.

Māršands izteicās: “Kad sāku aizdomāties, par to, kā būtu, ja būtu, tikai tad tu saproti, cik tuvu esi bijis čempiontitulam. Tā iemesla dēļ tikai vēl vairāk vēlos izcīnīt Stenlija kausu. Tā dēļ zaudējuma rūgtums ir divtik sāpīgs.”

“Cilvēki saka, ka ir lepni par mums, bet tas nemazina sāpju sajūtu. Neviens nevarēs pateikt kaut ko uzmundrinošu. Pat tad, ja mēs izcīnītu Stenlija kausu nākamajā sezonā, tas nemainītu rūgtuma sajūtu šobrīd,” piebilda uzbrucējs.

31 gadu vecais Māršands regulārajā sezonā aizvadīja 79 spēles, kuru laikā guva 36 vārtus un atdeva 64 rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +15.

Izslēgšanas spēļu turnīrā kanādiešu uzbrucēja rēķinā 24 spēles, kuru laikā gūti deviņi vārti, atdotas 14 rezultatīvas piespēles un nopelnīts pozitīvs lietderības koeficients +4.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par