“Bucks” atgūstas pēc pirmā nokdauna, “Warriors” atkal uzveic “Rockets” (VIDEO)

01/05/2019 08:22
Goldensteitas

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) konferenču pusfinālā rezultātu sērijā izlīdzinājusi pamatturnīra uzvarētāja Milvokī “Bucks”, bet esošā čempione Goldensteitas “Warriors” tikusi pie otrās uzvaras.

“Bucks” savā laukumā ar 123:102 pieveica Bostonas “Celtics”, sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 1-1.

Spēle iesākās līdzīgi, divu līdz septiņu punktu pārsvara attālumā turoties viesiem. Otrajā ceturtdaļā iniciatīvu pārņēma jau mājinieki, kas puslaiku pārtraukumā devās ar +4.

Jātzīmē, ka “Bucks” uzstādīja kluba rekordu realizētajos tālmetienos gan pirmā puslaika ietvaros “play-off” mačos (11), gan visā spēlē (20 no 47).

Izšķirošā izrādījās trešā ceturtdaļa, kuru “Bucks” uzvarēja ar 39:18, no kā “Celtics” vairs nespēja atgūties.

Uzvarētājiem ar “double-double” izcēlās Jannis Adetokunbo, kuram 29 punkti un 10 atlēkušās bumbas, bet Kriss Midltons un Ēriks Bledso guva attiecīgi 28 un 21 punktu. Zaudētājiem rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Markuss Moriss, bet Kairijs Ērvings, kurš aizvadīja lielisku sērijas pirmo spēli, šoreiz realizēja vien 4 no 18 metieniem no spēles (kopā deviņi punkti).

Tikmēr Goldensteitas “Warriors” ar 115:109 uzveikusi Hjūstonas “Rockets”, sērijā izvirzoties vadībā ar 2-0.

Vadības grožus jau no pirmajām minūtēm ieguva mājinieki, kas pirmās ceturtdaļas vidū bija ieguvuši 14 punktu pārsvaru, bet otrajā vien pāris reizes rezultāta starpība nokritās zem 10 punktiem.

Līdzīgs scenārijs turpinājās arī otrajā puslaikā, kur “Warriors” pārsvaru noturēja un lielas šaubas par uzvaru neradīja.

“Warriors” rezultatīvākais spēlētājs atkal bija Kevins Durants, kuram 29 punkti, bet nedaudz līdz “triple-double” pietrūka Dreimondam Grīnam – 15 punkti, 12 atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles. Stefanam Karijam 20 punkti, bet Klejam Tomsonam 21.

Jāatzīmē, ka “Warriors” tālmetienu speciālisti Karijs un Tomsons kopā iemeta vien sešus no 22 mēģinājumiem, bet Durantam, lai gūtu 29 punktus, bija nepieciešami 22 (precīzi deviņi) metieni.

Tikmēr viesu rindās Džeimsam Hārdenam 29 punkti, bez uzreiz divi spēlētāji izcēlušies ar “double-double” – Klints Kapela (14 p. un 10 atl. b.) un Pīdžejs Takers (13 p. un 10 atl. b.).