“Bucks” ģenerālmenedžeris: Mums interesē tikai NBA tituls

Džons Hosts, sportazinas.com
Džons Horsts | AP Photo/Morry Gash

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Milovki “Bucks” ģenerālmenedžeris Džons Horsts iknedēļas raidījuma “Basketball and Beyond with Coach K” epizodē izteicies, ka viņa komanda nedzenās pēc regulārā čempionāta uzvaru rekorda, bet gan titula.

“Mēs netiecamies pēc uzvaru rekorda, taču domāju, ka vietai pirms izslēgšanas spēlēm jebkurā gadījumā ir nozīme,” teica Horsts un piebilda, ka vienība piesardzīgi skatās uz to, kāds būs komandu sadalījums regulārās sezonas izskaņā.

Horsts norādīja, ka galvenais komandas mērķis ir NBA čempionu tituls: “Mēs vēlamies būt labāki nekā bijām iepriekšējā gadā.” Pagājušajā sezonā Milvoki komanda sezonu noslēdza konferences finālā, zaudējot Toronto “Raptors” komandai ar rezultātu 2-4.

Lielu uzmanību komandas ģenerālmenedžeris pievērsa spēlētāju veselībai: “Es domāju, ka jūs šo varat pateikt jebkuram – ja tu esi vesels, ja tu esi pietiekami labs un tu atrodi laiku atpūtai – tu vari uzvarēt.”

Viens no “Bucks” panākumu iemesliem šajā sezonā ir vienības līdera Jaņņa Adetokunbo tālmetienu apjoma un procentu uzlabošanās. Pagājušajā sezonā līgas vērtīgākais spēlētājs 72 spēlēs iemeta vien 52 trīspunktu metienus ar 25,6% precizitāti. Šobrīd grieķis ir realizējis jau 66 metienus no tālās distances ar 33,2% precizitāti.

Vēl raidījumā Horsts pauda, ka liels nopelns Adetokunbo progresā ir galvenajam trenerim Maikam Budenholzeram. “Mēs patiesi ticam, ka ikviens spēlētājs var attīstīties mūsu sistēmā, lai iekļautos tajā un kļūtu par labāku spēlētāju neatkarīgi no tā, vai viņš ir 30 vai 25 gadus vecs. Es uzskatu, ka Jaņņa šīs sezonas progress tālmetienos tam ir lielisks piemērs,” treneri un komandas sistēmu slavēja ģenerālmenedžeris.

Šobrīd “Bucks” komanda ar 37 uzvarām un tikai sešām neveiksmēm ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē un visā līgā. Komandas līderis gūtajos punktos (30,1), atlēkušajās bumbās (12,9) un rezultatīvajās piespēlēs (5,5) ir Adetokunbo.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par