“Bucks” grauj un nosargā mājas spēļu priekšrocības cīņā par finālu (VIDEO)

18/05/2019 08:20

Aizvadītajā naktī Nacionālājā basketbola asociācijā (NBA) pie otrās uzvaras Austrumu konferences finālā tika pamatturnīra uzvarētāja Milvokī “Bucks”, kas savā laukumā ar 125:103 uzveica Toronto “Raptors” vienību.

“Bucks” spēli uzsāka vareni, veicot 9:0 izrāvienu. Arī turpinājumā mājinieki palielināja apgriezienus (vēl viens izrāviens 12:0), sasniedzot pat 18 punktu pārsvaru jau pirmajā ceturtdaļā.

Puslaiku pārtraukumā “Bucks” devās ar drošu +25, bet vadību neatlaida tā arī līdz beigu sirēnai, “Raptors” spēles gaitā ļaujot tuvākais pietuvoties rezultāta starpībā līdz -15.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 30 punktiem un 17 atlēkušajām bumbām bija Jannis Adetokunbo, savukārt zaudētāju rindās 31 punkts Kavai Lenardam.

Tā Milvokī komandai bija 70 uzvara šosezon, skaitot kopā pamatturnīru (bilance 60-22) un izslēgšanas spēles (bilance šobrīd 10-1), kas ir frančīzes rekords.

Tāpat “Bucks” nekad nav izlaidusi sērijā pārsvaru 2-0 iepriekšējos 13 gadījumos, bet Toronto nekad nav spējusi tādu deficītu apspēlēt (septiņas reizes).

Līdz ar šo panākumu, “Bucks” sērijā līdz četrām uzvarām ir vadībā ar 2-0, uzvarot abas mājas spēles. Nākamās divas norisināsies jau Toronto. Ja sērijā būs nepieciešami visi septiņi mači, tad izšķirošais notiks Milvokī.