Bufona debijā “PSG” Čempionu kausa turnīrā piekāpjas “Bayern” (VIDEO)

21/07/2018 22:31

Pirmo oficiālo spēli sava jaunā kluba Parīzes “Saint-Germain” rindās aizvadījis leģendārais itāliešu vārtsargs Džianluidži Bufons, kurš gan neglāba Francijas čempioni no zaudējuma pārbaudes spēlē pret pret Minhenes “Bayern” (1:3).

Abi pasaules futbola grandi tikās ikgadējā “International Champions Cup” turnīra ietvaros Austrijas pilsētā Klāgenfurtē. Nedz “Bayern”, nedz “PSG” laukumā nesūtīja savu spēcīgāko sastāvu. Vācijas granda vārtos Manuela Noiera vietā stājās Svens Ulreihs, bet uzbrukuma līnijā nebija nedz Tomasa Millera, nedz Roberta Levandovska.

Tikmēr “PSG” bija jāiztiek bez brazīlieša Neimāra, aizvadītā Pasaules kausa finālturnīra uzlecošas zvaigznes Kiliana Mbapē un citu meistaru palīdzības. Kaut arī pārsvars bumbas kontrolē un izpildītajos sitienos piederēja “Bayern”, spēles rezultātu 31. minūtē atklāja tikai 18 gadus vecais “PSG” uzbrucējs un futbola leģendas Džordža Veā dēls Timotijs.

Izlīdzinājumu mača 60. minūtē panāca spānis Havi Martiness, bet piecas minūtes vēlāk “PSG” vārtos Bufonu nomainīja Remī Dešāms. Drīz vien pēc tam 22 gadus vecais vārtsargs bija spiests kapitulēt, vadībā bavāriešus izvirzot pērn “Swansea” izīrētajam Renatu Sanšešam, kura izpildītais brīvsitiens no visai neērta leņķa tomēr atrada ceļu sāncenšu vārtos. Cīņas gala rezultātu 78. minūtē uzstādīja 17 gadus vecais nīderlandietis Džošua Zirkzē.

“PSG” turpinās pēc nedēļas, tiekoties ar Londonas “Arsenal”, tikmēr “Bayern” 26. jūlijā paredzēta tikšanās ar Turīnas “Juventus”.