Bufons ar rūgtumu sirdī atvainojas Oliveram

17/05/2018 19:03
Džanluidži Bufons, Sportazinas.com

Itālijas augstākās futbola līgas komandas Turīnas “Juventus” vārtsargs Džanluidži Bufons atvainojies par tiesnešu kritizēšanu pēc UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēles pret Spānijas klubu Madrides “Real”.

Jau ziņots, ka “Juventus” pirms mēneša divu spēļu summā ar rezultātu 3:4 atzina “Real” pārākumu, izstājoties no sacensībām.

Izšķirošajā spēlē “Juventus”, esot vadībā ar 3:0, bija ļoti tuvu, lai panāktu papildlaiku, taču spēles pēdējās minūtēs galvenais tiesnesis Maikls Olivers lēma par 11 metru sitiena piešķiršanu uz “Juventus” vārtiem, kuru realizēja portugālis Krištianu Ronaldu.

Pēc šī lēmuma ļoti neapmierināts bija “Juventus” veterāns Bufons, kurš agresīvi kliedza uz tiesnesi un saņēma sarkano kartīti, bet pēc mača vārtsargs arbitru nosauca par cilvēku, kuram sirds vietā ir atkritumu maiss, kā arī nodēvēja viņu par slepkavu un dzīvnieku.

“Pēc spēles es pārkāpu robežas, veltot tiesnesim šādus vārdus,” pauda Bufons. “Par to es vēlos atvainoties. Šāda uzvedība man nav raksturīga. Ir ļoti žēl, ka tiku noraidīts, jo savā 23 gadus ilgajā karjerā nekad nebiju saņēmis sarkano kartīti.”

“Ja vēl kādreiz satikšu Oliveru, es viņu apskaušu un atgādināšu, ka viņam vajadzēja ilgāk apdomāties, lai pieņemtu šādu lēmumu tik svarīgā spēlē,” noteica Bufons. Leģendārais Itālijas vārtsargs gan atzina, ka joprojām nesaprot, kādēļ viņam tika piešķirta sarkanā kartīte.

“Nesaprotu, par ko saņēmu noraidījumu, tomēr apzinos, ka tiesnesis ir tikai cilvēks, kurš veic ļoti sarežģītu darbu,” noslēdza Bufons.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka UEFA Čempionu līgas finālā 26.maijā spēkiem mērosies “Real” un “Liverpool”, komandas. Savukārt šīs spēles uzvarētājs 15.augustā Tallinā UEFA Superkausa ietvaros cīnīsies pret UEFA Eiropas līgas uzvarētāju Madrides “Atletico”.