Bufons karjeru “Juventus” noslēdz ar 63 minūtēm un emocionālu uzvaru (VIDEO)

20/05/2018 00:12

Karjeras pēdējo spēli Turīnas “Juventus” vienībā šodien aizvadīja leģendārais vārtsargs Džanluidži Bufons, kurš savas komandas uzvarā pār Veronas “Hellas” savus v;artus nosargāja neskartus un tika nomainīts 66. minūtē, emocionāli atvadoties no Turīnas kluba līdzjutējiem.

“Juventus” jau no spēles sākuma piederēja iniciatīva, tomēr mājiniekiem savas izdevības neizdevās pārvērst gūtajos vārtos. Bīstamu sitienu veica arī “Hellas” komanda, tomēr “Juventus” cietoksnī pārliecinošs bija Bufons.

Izšķirošais izrādījās otrā puslaika ievads, kad ar precīziem raidījumiem izcēlās Daniele Rugani un Miralems Pjaničs, tādējādi panākot 2:0 “Juventus” labā. Drīz pēc tam savā “pēdējā gaitā” no laukuma, skatītāju un komandas biedru aplausu pavadībā, tika pavadīts Bufons, viņa vietā vārtos stājoties Karlo Pinsoljo.

Turpinājumā VEronas futbolisti vienus vārtus atguva, tomēr mājinieku uzvaru tā īsti apdraudēt nespēja, piedzīvojot zaudējumu ar 1:2 un tādējādi vismaz uz gadu atvadoties no A Sērijas.

Tikmēr “Juventus” šis bija septītais Itālijas čempiones tituls pēc kārtas. Šosezon Turīnas komanda izcīnīja arī savu ceturto Itālijas kausu pēc kārtas.

Savas ilgās karjeras laikā 40 gadus vecais Bufons ir 11 reizes kļuvis par Itālijas čempionu, četras reizes uzvarējis Itālijas kausā, piecas – Itālijas Superkausā, kā arī ar Itālijas valstsvienību uzvarējis 2006. gada Pasaules kausa izcīņā Vācijā.

V Komanda S U N Z GV:ZV Pti
1. Juventus  38 30 5 3 86:24 95
2. Napoli  37 27 7 3 75:28 88
3. AS Roma  37 22 8 7 60:28 74
4. Lazio 37 21 9 7 87:46 72
5. Inter 37 19 12 6 63:28 69
6. AC Milan 37 17 10 10 51:41 61
7. Atalanta 37 16 12 9 57:38 60