Bukarta metieni mērķi nesasniedz, komandai jau 0-3 pusfināla sērijā

08/04/2023 23:18
Roberts Bukarts

Šovakar Čehijas hokeja ekstralīgas pusfināla sērijā trešo neveiksmi piedzīvoja Roberta Bukarta pārstāvētā Ostravas “Vitkovice Ridera”, zaudējot “Mountfield” ar 2:4.

Pirmajā periodā “Vitkovice Ridera”, kura šo maču aizvadīja izbraukumā, nonāca iedzinējos ar 0:2, tomēr līdz pārtraukumam Mareks Kalušs vienus vārtus atguva – 1:2. Trešajā trešdaļā Peteram Kreigeram izdevās arī panākt izlīdzinājumu, tomēr četras minūtes pirms pamatlaika beigu sirēnas Patriks Miskars otro reizi izvirzīja “Mountfield” vadībā, bet Radovans Pavliks pielika punktu, iemetot ripu tukšos vārtos.

Bukarts laukumā pavadīja 18 minūtes un sešas sekundes, izdarot trīs metienus pa vārtiem.

Līdz ar šo zaudējumu “Vitkovice Ridera” pusfināla sērijā nonāca iedzinējos ar 0-3. Nākamais mačs notiks jau rītdien, devītajā aprīlī. Ja arī tajā tiks piedzīvots zaudējums, Ostravas komandai sezona noslēgsies, savukārt Bukarts varēs pievienoties izlases treniņiem.

Tikmēr Šveicē Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas “Servette” ar 3:2 pārspēja “Zug”, triumfēja pusfināla sērijā ar 4-1 un iekļuva finālā, kur tās pretiniece būs “Biel-Bienne”. Uzbrucējs laukumā pavadīja deviņs minūtes un 34 sekundes, uzvarot četrus no sešiem iemetieniem.