Bukarta pārstāvētā “Admiral” pārtrauc četru zaudējumu sēriju

02/10/2021 13:40
Vladivostokas Admiral

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Vladivostokas “Admiral” šodien savā laukumā ar 2:1 apspēlēja Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuras treneru kolektīvā strādā Latvijas hokeja leģenda Sandis Ozoliņš.

Visi vārti tika gūti trešajā periodā. 44. minūtē rezultātu atklāja aizsargs Dinars Hamiduļins. 48. minūtē Teodors Lenstrems panāca izlīdzinājumu, bet piecas minūtes pirms pamatlaika beigu sirēnas Artjoms Garejevs izrāva uzvaru.

Uzvarētāju komandā Rihards Bukarts spēlēja trešajā maiņā. Latvietis laukumā pavadīja 13 minūtes un 37 sekundes, šajā laikā izdarot četrus metienus pa vārtiem. Septiņās spēlēs viņam trīs vārtu guvumi un divas piespēles.

Ar astoņiem punktiem 12 spēlēs “Admiral” ieņem 11. vietu Austrumu konferencē. Savukārt “Torpedo” 13 mačos iekrājusi 12 punktus, kas komandu ierindo devītajā pozīcijā Rietumos.