Bukarta pārstāvētā “Zlīn” tiek pie uzvaras Čehijas čempionāta mačā

23/01/2017 00:15
Roberts Bukarts HK

Prāga, 22.janv., LETA. Pie panākuma Čehijas augstākās hokeja līgas mačā svētdien tika latviešu uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā “Zlīn” komanda.

“Zlīn” savā laukumā ar 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) pārspēja Litvīnovas “Verva” vienību.

Bukarts šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

“Zlīn” komanda uzvaru nodrošināja trešajā trešdaļā, kad 54.minūtē otros vārtus viesu “cietoksnī” Petrs Holīks, bet punktu mačam ar precīzu raidījumu priekšpēdējā minūtē pielika Davids Štastnijs.

Šosezon Bukarts 39 spēlēs guvis 14 vārtus un 14 reizes asistējis partneriem, ar 28 punktiem būdams kluba rezultatīvākais spēlētājs. Savukārt visas līgas labāko punktu guvēju sarakstā viņš ieņem 18.vietu.

Tikmēr zaudējumu cietusi Andra Džeriņa pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield” komanda, kas svētdien savā laukumā ar 3:4 (1:0, 0:2, 2:1, 0:1) pagarinājumā piekāpās Brno “Kometa” vienībai.

Uzvaras vārtus pagarinājuma ceturtajā minūtē viesiem guva Marcels Haščāks, kurš savulaik ir pārstāvējis arī Latvijas komandu Rīgas “Dinamo”.

Džeriņš šajā mačā laukumā pavadīja 19 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neveica, taču pielietoja divus spēka paņēmienus un uzvarēja sešos no 21 iemetiena. Latvietis maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Džeriņš šosezon 30 mačos atzīmējies ar 12 vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Čehijas čempionāta līderpozīcijā ar 86 punktiem 41 mačā atrodas Libereces “Bīlī Tigrši” komanda, bet “Mountfield” vienība ar 69 punktiem 39 spēlēs ieņem ceturto pozīciju, kamēr “Zlīn” ar 56 punktiem 41 duelī atrodama devītajā pozīcijā 14 komandu vidū.