Bukarta rezultatīvais sniegums nepalīdz “Ocelārži” uzvarēt

13/01/2019 00:01
Roberts Bukarts, Sportazinas.com

Latviešu uzbrucējs Roberts Bukarts sestdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Čehijas augstākās hokeja līgas spēlē, kurā viņa un aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelārži” cieta zaudējumu.

“Ocelārži” izbraukumā ar 2:3 piekāpās Vitkovices “Ridera” vienībai. Bukarts asistēja komandas pirmo vārtu guvumā, kad 13.minūtē Martins Rūžička atklāja cīņas rezultātu.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja 12 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā veica piecus metienus pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1. Bukarts šosezon 28 spēlēs guvis četrus vārtus un veicis 13 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Galviņš nospēlētajās 17 minūtēs un 16 sekundēs izpildīja vienu metienu pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon viņš 28 cīņās atzīmējies ar diviem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

Čehijas čempionāta vadībā ar 66 punktiem 33 spēlēs ir Libereces “Bīlī Tigrši”, kam ar 63 punktiem 32 un 34 spēlēs seko attiecīgi Tršinecas “Ocelārži” un aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield”. Tikmēr aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani” ar 44 punktiem 34 cīņās atrodas 11.pozīcijā.

Latviešu uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā “Orebero” komanda sestdien Zviedrijas augstākās hokeja līgas (SHL) mačā savā laukumā ar 1:2 piekāpās turnīra līderei “Lulea”.

Ābols šajā cīņā laukumā pavadīja 17 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neveica, bet pielietoja vienu spēka paņēmienu un dueli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latvietis šosezon 25 mačos guvis desmit vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli, būdams vienības otrais labākais snaiperis.

Divām vājākajām komandām pēc sezonas būs jācīnās par vietas saglabāšanu Zviedrijas elites čempionātā.

Ābols “Orebro” vienībai pievienojās pērn jūnijā, noslēdzot līgumu uz divām sezonām. Erebrū komandas sastāvā viņš aizvadīja 26 mačus, izceļoties ar vienu rezultatīvu piespēli, tomēr nozīmīgu lomu nespēja iegūt.

Janvārī latvietis tika izīrēts Zviedrijas otrās līgas jeb “Allsvenskan” vienībai “Karlskoga”, kuras sastāvā 18 cīņās guva septiņus vārtus un veica desmit rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Šveices čempionāta mačā uzvaru ar rezultātu 3:2 guva vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā “Lugano”, kas ar 3:2 uzveica “Rapperswil Jona Lakers” komandu. Merzļikins laukumā pavadīja visas 60 minūtes, atvairot 27 no 29 pretinieku metieniem.

Tikmēr uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne” ar 3:4 atzina Ženēvas “Servette” pārāumu. Ķēniņš laukumā atradās 16 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, taču ar rezultativitātes punktiem neizcēlās. Latviešu hokejists arī bloķēja vienu metienu un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt vārtsarga Ivara Punnenova un uzbrucēja Riharda Melnalkšņa pārstāvētā Langnau “Tigers” ar 3:1 apspēlēja “Fribourg-Gotteron” vienību. Abi hokejisti gan nebija spēles pieteikumā.