Bukarta rezultativitāte palīdz komandai turpināt sezonu, Ābolam un Marenim zaudējums trillerī

09/04/2023 20:10
Roberts Bukarts

Čehija

Latvijas uzbrucējs Roberts Bukarts svētdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Čehijas hokeja ekstralīgas pusfināla ceturtajā spēlē un sekmēja Vītkovices “Ridera” komandas uzvaru.”Ridera” viesos ar rezultātu 2:1 uzvarēja Hradeckrālovas “Mountfield” un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 1-3.

Otrā perioda septītajā minūtē pēc Bukarta piespēles Rastislavs Dejs guva savus otros vārtus mačā, vairākumā panākdams 2:0. Šajā duelī Bukarts uz ledus pavadīja 15 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, iekrāja divas soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Otrā pusfinālā, kurā tiekas Latvijas aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Tršinecas “Ocelari” un Pardubices “Dynamo”, sērijā līdz četrām uzvarām ir neizšķirts 2-2.

Zviedrija

Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā “Orebro” cieta zaudējumu Zviedrijas hokeja līgas (SHL) pusfināla piektajā spēlē un sērijā līdz četrām uzvarām nonāca iedzinējos ar 2-3. “Orebro” viesos ar 2:3 otrajā pagarinājumā zaudēja Šellefteo AIK.

Ābols, laukumā pavadot 19 minūtes un 41 sekundi, četras reizes metra pa vārtiem, uzvarēja desmit no 17 iemetieniem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, kamēr Marenis spēlēja 70 sekundes mazāk, arī četrreiz meta pa vārtiem un pielietoja četrus spēka paņēmienus, abiem cīņu pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu. Spēles 81.minūtē uzvaras vārtus guva Jūnatans Pudass.

Dānija

Iespēju iekļūt Dānijas čempionāta finālā neizmantoja Andris Džeriņš un Herningas “Blue Fox”, kas pusfināla sērijas sestajā spēlē ar 1:2 atzina Esbjergas “Energy” pārākumu. Sērijā rezultāts kļuvis neizšķirts 3-3, un izšķirošais septītais mačs paredzēts otrdien.