Bukarta “Severstal” izlaiž uzvaru pamatlaika pēdējā minūtē, bet svin panākumu papildlaikā

25/10/2020 18:37
Roberts Bukarts

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) latvietis Roberts Bukarts un viņa pārstāvētā Čerepovecas “Severstal” ar 2:1 papildlaikā uzvarēja Minskas “Dinamo”.

Bukarts uz ledus bija 15 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, kā arī vienreiz bloķēja metienu.

Trešajā periodā vārtus “Severstal” labā guva kanādiešu aizsargs Šons Lalonde, bet pēdējā pamatlaika minūtē spēlējot seši pret pieci “Dinamo” panāca izlīdzinājumu, kad precīzs bija Jegors Šarangovičs. Pagarinājuma trešajā minūtē Čerepovecas vienībai uzvaru izrāva Vladislavs Provolņevs.

Vēl šodien Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa Maskavas “Spartak” ar 4:1 pārliecinoši apspēlēja “Sochi”. Čehu uzbrucējs Lukašs Radils izcēlās ar “hat-trick”, bet somam Jori Lehteram trīs rezultatīvas piespēles.

Dienas pirmajā spēlē Čeļabinskas “Traktor” ar 2:1 pieveica Habarovskas “Amur”, bet Maskavas CSKA ar rezultātu 3:2 tika galā ar Pekinas “Kunlun Red Star”.