Bukarta trešie vārti šosezon neglābj “Admiral” no piektā zaudējuma pēc kārtas

10/09/2021 22:08
Rihards Bukarts

Šodien latviešu uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Vladivostokas “Admiral” izbraukumā Magņitogorskas “Metallurg”.

Lai arī Vladivostokas vienība jau piektajā minūtē nonāca iedzinējos ar 0:1, mača turpinājumā tā pretinieku vārtos iemeta trīs ripas pēc kārtas, vienu reizi atzīmējoties arī Bukartam, un 46. minūtē “Admiral” bija vadībā ar 3:1. Noturēt pārsvaru gan neizdevās un trešā perioda noslēdzošajā nogrieznī “Metallurg” panāca neizšķirtu – 3:3

Bukarts laukumā pavadīja 16 minūtes un sešas sekundes, sev atvēlētajā laikā atzīmējoties ar vārtu guvumu un diviem metieniem, kā arī vienu bloķēto metienu. Latvietim tas bija trešais vārtu guvums un piektais punkts šosezon. Komandas sniegums gan nav iepriecinošs, jo kopš sezonas sākuma piedzīvoti pieci zaudējumi pēc kārtas un iegūti vien trīs punkti

Tikmēr Mika Indraša pārstāvētā Maskavas apgabala “Vityaz” savā laukumā papildlaikā ar 1:2 zaudēja Kazaņas “Ak Bars”. Latviešu uzbrucējs laukumā pavadītajās 19 minūtes un 28 sekundes, izdarot četrus metienus pa vārtiem un vienu reizi stājoties ripas ceļā. Indrašis uz ledus atradās komandas vienīgajā vārtu guvumā, kad Daniels Odets vairākumā panāca 1:1 – latvietis traucēja redzamību “Ak Bars” vārtsargam Igoram Bobkovam.

Četrās spēlēs Indrašim divi vārti un trīs piespēles.

Citos mačos Čerepovecas “Severstal” pēcspēles metienu sērijā ar 1:2 atzina Čeļabinskas “Traktor” pārākumu, Minskas “Dinamo” savā laukumā zaudēja Jekaterinburgas “Avtomobilist” ar 1:2, bet Maskavas CSKA ar 3:1 pārspēja Jaroslavļas “Lokomotiv”.