Bičevskim pirmie vārti sezonā, rezultatīvs arī Cibuļskis

26/10/2018 22:20
Māris Bičevskis, Sportazinas.com

Čehijas Ekstralīgā šovakar pirmos vārtus sezonā guva latviešu uzbrucējs Māris Bičevskis, taču viņa un aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrālovas ”Mountfield” mājās ar 4:6 piekāpās vienai no turnīra pastarītēm ”Pardubice”.

Viesi nepilnu pusminūti līdz pirmās trešdaļas beigām realizēja skaitlisko vairākumu un atklāja mača rezultātu (1:0), bet izšķirošo izrāvienu veica otrajā perioda, kad guva četrus vārtus un panāca pārliecinošo 5:1.

Lai gan pēdējās trešdaļas ievadā Bičevskis guva savus pirmos vārtus sezonā (2:5) un trešdaļas turpinājumā ”Mountfield” vēl divas reizes pārspēja sāncenšu vārtsargu, rezultatīvu piespēli nopelnot Cibuļskim viesi tomēr nosargāja uzvaru ar 6:4.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 13 minūtēs un 57 sekundēs, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un pielietoja piecus spēka paņēmienus, taču nopelnīja divas soda minūtes un uzvarēja tikai trīs no 13 iemetieniem. Bičevskis gan cīņu pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Šosezon 11 mačos viņš nopelnījis trīs (1+2) rezultativitātes punktus.

Savukārt Cibuļskis nospēlēja 19 minūtes un 48 sekundes, izpildot divus metienus pa pretinieku vārtiem, veicot divus spēka paņēmienus un nopelnot negatīvu lietderības koeficientu -1. Šosezon 14 spēlēs viņa kontā ir trīs rezultatīvas piespēles.

Tikmēr divu zaudējumu sēriju pārtrauca Roberta Bukarta un Gunta Galviņa pārstāvētā Triņecas ”Ocelari”, savā laukumā ar 4:1 sakaujot līgas priekšpēdējās vietas īpašnieci ”Mlada Boleslav” un svinot tikai otro uzvaru pēdējās sešās spēlēs.

Sestajā minūtē atklājot mača rezultātu mazākumā un nedaudz vēlāk gūstot vārtus vienādos sastāvos, ”Ocelari” jau devītajā minūtē panāca divu ripu pārsvaru – 2:0. Otrā perioda vidū viesi izmantoja skaitlisko pārsvaru un samazināja starpību līdz minimumam (1:2), taču mājinieki nepalika atbildi parādā.

”Ocelari” jau pēdējās trešdaļas piektajā minūtē realizēja skaitlisko vairākumu un atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 3:1. Savukārt nedaudz mazāk nekā divas ar pusi minūtes līdz pamatlaika beigām mājinieki nogādāja ripu tukšajos pretinieku vārtos, panākot pārliecinošo 4:1 un nodrošinot pārliecinošu panākumu.

Bukarts spēlēja uzvarētāju pirmajā virknējumā un laukumā pavadīja 16 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā nepaguva izdarīt nevienu metienu pa pretinieku vārtiem un protokolā atzīmējās tikai ar vienu zaudētu iemetienu. Bukarts maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon 11 mačos viņš nopelnījis deviņus (2+7) punktus.

Tikmēr Galviņš mājinieku darbojās otrajā maiņā. Latvijas izlases aizsargs nospēlēja 21 minūti un sešas sekundes (otrais lielākais spēles laiks komandā), izdarot vienu metienu pa pretineiku vārtiem, bloķējot vienu sāncenšu metienu un izpildot vienu spēka paņēmienu. Turklāt viņš ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +2. Deviņos mačos Galviņa kontā ir viens vārtu guvums.