Bukarta un Razgala “Vitkovice Ridera” piedzīvo zaudējumu Čehijā

27/11/2019 22:36

Trešdien zaudējumu piedzīvojusi latviešu uzbrucēju Roberta Bukarta un Frenka Razgala pārstāvētā Čehijas hokeja ekstralīgas komanda Ostravas “Vitkovice Ridera”.

Ostravas komandas hokejisti savā laukumā piekāpās Prāgas “Sparta” komandai ar rezultātu 1:3 (0:1, 0:1, 1:1).

Zīmīgi, ka Bukarts ir Prāgas komandas īpašums, taču pirms 2019./2020. gada sezonas sākuma viņš tika izīrēts “Vitkovice Ridera” vienībai.

Bukarts šajā mačā laukumā pavadīja 23 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā izcēlās ar trim spēka paņēmieniem, diviem metieniem pa pretinieku vārtiem, vienu bloķētu metienu un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Razgals sev atvēlētajās 14 minūtes un 46 sekundēs izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Ostravas komandai šis bija trešais zaudējums pēc kārtas, bet Prāgas hokejisti, kuri ir kopvērtējuma līderi, svinēja septīto uzvaru pēc kārtas un 15 uzvaru pēdējās 16 spēlēs.