Bukartam desmitie vārti šosezon, Punnenovs atvaira 42 metienus

30/10/2022 20:10
Roberts Bukarts

Čehija

Tršinecas “Ocelari” ar Kārli Čuksti sastāvā pārspēja Karlovi Vari “Energie” ar 6:2. Latviešu aizsargs nospēlēja 20 minūtes un 27 minūtes, atzīmējoties ar vienu rezultatīvu piespēli un maču noslēdzot ar pozitīvu lietderību +2.

Kladno “Rytiri” ar diviem latviešiem sastāvā piekāpās Brno “Cometa” ar 3:5. Kristapam Sotniekam 16:28 minūtes laukumā, divi metieni pa vārtiem, divas soda minūtes un negatīva lietderība -1, bet Oskaram Cibuļskim gandrīz 20 minūtes laukumā, viens metiens pa vārtiem un arī negatīvs lietderības koeficients -1.

Roberts Bukarts guva desmitos vārtus šosezon, kaldinot “Vitkovice Ridera” uzvaru pār “Mountfield” ar 5:2. Uzbrucējs laukumā pavadīja 16 minūtes un 33 sekundes un sakrāja divus (1+1) rezultativitātes punktus, spēles laikā izdarot sešus metienus pa vārtiem.

Česke Budejovice “Motor” ar 3:0 apspēlēja “Mlada Boleslav”. Uzvarētāju sastāvā 19 minūtes un 15 sekundes laukumā pavadīja Kristofers Bindulis, bet pretinieku sastāvā Mārim Bičevskim 16:51 minūtes uz ledus un negatīva lietderība -2.

Šveice

Ivars Punnenovs atvairīja 42 no 47 metieniem, kas neglāba viņa pārstāvēto “Lausanne” no zaudējuma pret Cīrihes “Lions” ar 4:5. Ronalds Ķēniņš viņam atvēlētajās 15 minūtēs un astoņās sekundēs izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem.

Slovākija

Mārtiņš Karsums šodien palika bez punktiem “Liptovsky Mikulas” neveiksmē ar 2:3 pret Trenčinas “Dukla”, tikmēr Mihalovces “Dukla” uzvarā pār “Nova Ves” ar vārtu guvumiem izcēlās gan Patriks Zabusovs, gan Vitālijs Pavlovs.

Normunda Sējēja trenētā un Filipa Bunča pārstāvētā ar 0:4 zaudēja “Košice”, komandai tas bija astotais zaudējums 14 spēlēs.

Vācija

Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Iserholnas “Roosters” ar 2:5 zaudēja Minhenes “Red Bull”. Kādreizējam Latvijas izlases kapteinim 17:40 minūtes uz ledus, viens metiens pa vārtiem, seši uzvarēti iemetieni no astoņiem un negatīva lietderība -2.

Arī Miks Indrašis neguva punktus Šveingeras “Wild Wings” uzvarā papildlaikā pār Frankfurtes “Lowen” ar 3:2.