Bukartam desmitie vārti šosezon, Punnenovs atvaira 42 metienus

30/10/2022 20:10
Roberts Bukarts

Čehija

Tršinecas “Ocelari” ar Kārli Čuksti sastāvā pārspēja Karlovi Vari “Energie” ar 6:2. Latviešu aizsargs nospēlēja 20 minūtes un 27 minūtes, atzīmējoties ar vienu rezultatīvu piespēli un maču noslēdzot ar pozitīvu lietderību +2.

Kladno “Rytiri” ar diviem latviešiem sastāvā piekāpās Brno “Cometa” ar 3:5. Kristapam Sotniekam 16:28 minūtes laukumā, divi metieni pa vārtiem, divas soda minūtes un negatīva lietderība -1, bet Oskaram Cibuļskim gandrīz 20 minūtes laukumā, viens metiens pa vārtiem un arī negatīvs lietderības koeficients -1.

Roberts Bukarts guva desmitos vārtus šosezon, kaldinot “Vitkovice Ridera” uzvaru pār “Mountfield” ar 5:2. Uzbrucējs laukumā pavadīja 16 minūtes un 33 sekundes un sakrāja divus (1+1) rezultativitātes punktus, spēles laikā izdarot sešus metienus pa vārtiem.

Česke Budejovice “Motor” ar 3:0 apspēlēja “Mlada Boleslav”. Uzvarētāju sastāvā 19 minūtes un 15 sekundes laukumā pavadīja Kristofers Bindulis, bet pretinieku sastāvā Mārim Bičevskim 16:51 minūtes uz ledus un negatīva lietderība -2.

Šveice

Ivars Punnenovs atvairīja 42 no 47 metieniem, kas neglāba viņa pārstāvēto “Lausanne” no zaudējuma pret Cīrihes “Lions” ar 4:5. Ronalds Ķēniņš viņam atvēlētajās 15 minūtēs un astoņās sekundēs izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem.

Slovākija

Mārtiņš Karsums šodien palika bez punktiem “Liptovsky Mikulas” neveiksmē ar 2:3 pret Trenčinas “Dukla”, tikmēr Mihalovces “Dukla” uzvarā pār “Nova Ves” ar vārtu guvumiem izcēlās gan Patriks Zabusovs, gan Vitālijs Pavlovs.

Normunda Sējēja trenētā un Filipa Bunča pārstāvētā ar 0:4 zaudēja “Košice”, komandai tas bija astotais zaudējums 14 spēlēs.

Vācija

Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Iserholnas “Roosters” ar 2:5 zaudēja Minhenes “Red Bull”. Kādreizējam Latvijas izlases kapteinim 17:40 minūtes uz ledus, viens metiens pa vārtiem, seši uzvarēti iemetieni no astoņiem un negatīva lietderība -2.

Arī Miks Indrašis neguva punktus Šveingeras “Wild Wings” uzvarā papildlaikā pār Frankfurtes “Lowen” ar 3:2.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rihards Lomažs un Jānis Strēlnieks
20/03/2023 10:12

Bez Lomaža un Strēlnieka – kā spēlēsim Pasaules kausā?

Šobrīd kļuvis zināms, ka šī gada Pasaules kausā basketbolā Latvijas izlasei savainojumu dēļ nevarēs palīdzēt aizsargi Rihards Lomažs un Jānis Strēlnieks.  Jāatgādina, ka Lomažs janvāra otrajā pusē guva ceļgala krusteniskās…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…