Bukartam divas rezultatīvas piespēles “Ocelari” neveiksmē ČL mačā

09/10/2018 21:44
Roberts Bukarts, Sportazinas.com

Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) rīkotās Čempionu līgas piektās spēļu kārtas mačos dramatisku neveiksmi piedzīvojusi Roberta Bukarta un Gunta Galviņa pārstāvētā Triņecas “Ocelari”, kas mājās ar 2:3 piekāpās Norvēģijas čempionei “Storhamar”.

Viesi vadībā izvirzījās jau trešajā minūtē, tomēr vēlāk rezultāts nemainījās teju nākamās 20 tīrā spēles laika minūtes. Otrās trešdaļas ievadā Ondrejs Kovarčīks pēc Bukarta piespēles mača rezultātu izlīdzināja (1:1), kamēr trešdaļas beigās Tomāšs Marčinko jau panāca mājiniekiem minimālu pārsvaru – 2:1.

Diemžēl noslēdzošajās 20 minūtēs divus bezatbildes vārtus guva norvēģi, 81 sekundi līdz pamatlaika beigām pieredzējušajam Patrikam Tūresenam izraujot dramatisku uzvaru “Storhamar” vienībai – 3:2.

Līdz ar to “Ocelari” zaudējusi jebkādas izredzes iekļūt turnīra nākamajā kārtā.

Bukarts laukumā pavadīja 16:06 minūtes, izceļoties arī ar trīs metieniem pa vārtiem un lietderības koeficientu -1. Galviņš tikmēr spēlēja 18:48 minūtes, nopelnot lietderības koeficientu -1, kā arī izdarot divus metienus un divreiz bloķējot pretinieku raidījumus.

Citā spēlē vēl viens Čehijas klubs Hradeckrāloves “Mountfield” izbraukumā ar 2:3 atzina somu Oulu “Karpat” pārākumu, arī zaudējot izredzes iekļūt nākamajā kārtā. Visi vārti tika gūti otrajā periodā.

Zaudētājiem šoreiz rezervē palika gan uzbrucējs Māris Bičevskis, gan aizsargs Oskars Cibuļskis.