Bukartam divi vārti “Aukro Berani” uzvarā Čehijas čempionātā

12/01/2018 21:38
Roberts Bukarts HK

Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts piektdien izcēlās ar diviem vārtiem Čehijas augstākās hokeja līgas mačā, palīdzot viņa pārstāvētajai Zlīnas “Aukro Berani” ar 4:1 uzvarēt čempionāta līderi Plzeņas “Škoda”.

Bukarts komandas labā guva trešos un ceturtos vārtus mača septītajā un 55.minūtē.

Kopā uzbrucējs šajā mačā nospēlēja 16 minūtes un 31 sekundi, kuru laikā izpildīja piecus metienus pa vārtiem un zaudēja abos iemetienos, tiekot pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Savukārt viņa komandas biedrs Ralfs Freibergs laukumā pavadītajās 20 minūtēs un astoņās sekundēs izpildīja pa vienam metienam un spēka paņēmienam, tiekot pie neitrāla lietderības koeficienta.

Tikmēr zaudējumu citā Čehijas čempionāta spēlē piedzīvoja Oskara Cibuļska un Andra Džeriņa pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield”, kas ar 2:3 piekāpās Pardubices “Dynamo” klubam.

Džeriņš uz ledus pavadīja 17 minūtes un 56 sekundes, kuru laikā uzvarēja arī 11 no 20 iemetieniem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Savukārt Cibuļskis laukumā pavadītajās 20 minūtēs un 38 sekundēs veica vienu metienu pa vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu, izpelnoties neitrālu lietderības koeficientu.