Bukartam divi vārti Čehijā, divi punkti un uzvara arī Džeriņam (VIDEO)

02/02/2018 21:36
Roberts Bukarts HK

Čehijas Ekstralīgā šovakar ar diviem vārtiem Zlīnas ”Aukro Berani’’ uzvarā izcēlās Roberts Bukarts. Savukārt Andris Džeriņš ar vārtiem un rezultatīvu piespēli kaldināja Hradeckrālovas ”Mountfield’’ panākumu pār Prāgas ”Sparta’’ hokejistiem.

Roberts Bukarts guva divus vārtus vairākumā, palīdzot Zlīnas ”Aukro Berani’’ mājās ar 4:3 pieveikt ”Olomouc’’ un izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas.

Bukarts pirmās trešdaļas vidū atklāja rezultātu, tomēr viesi guva divus vārtus pēc kārtas un pārņēma vadību (2:1).

Nepilnas astoņas minūtes līdz otrā perioda beigām latviešu uzbrucējs vēlreiz realizēja vairākumu un atjaunoja neizšķirtu (2:2).

Piecas sekundes līdz pamatlaika beigām Jirži Ondračeks izrāva laukuma saimniekiem laimīgu uzvaru un ļoti svarīgus trīs punktus – 4:3.

Bukarts laukumā pavadīja vairāk nekā 21 minūti, kuras laikā izdarīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem un uzvarēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās. Latviešu uzbrucējs spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Šosezon 45 cīņās Bukarts ir izcēlies ar 19 precīziem metieniem un 23 rezultatīvām piespēlēm, būdams komandas rezultatīvākais spēlētājs un piektais labākais bombardieris visā līgā.

Freibergs nospēlētajās gandrīz 19 minūtes vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Līdz šim Freibergs šajā sezonā ir piedalījies visās spēlēs, 47 cīņās gūstot trīs vārtus un izdarot 20 rezultatīvas piespēles. Ar 23 punktiem viņš pārliecinoši ir komandas rezultatīvākais aizsargs.

”Aukro Berani’’ komanda izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas un pakāpās uz sesto vietu Čehijas čempionāta kopvērtējumā.

Citā spēlē Hradeckrālovas ”Mountfield’’ bez savainotā Oskara Cibuļska, taču ar Andri Džeriņu ierindā savā laukumā ar 4:1 pārspēja Prāgas ”Sparta’’ hokejistus.

Džeriņš rezultatīvi asistēja komandas uzvaras vārtu guvumā pirmās trešdaļas beigās, bet 41 sekundi pirms došanās otrajā pārtraukumā dubultoja mājinieku pārsvaru (3:1).

Latvijas izlases centra uzbrucējs laukumā pavadīja mazliet vairāk par 14 minūtēm, kuru laikā divas reizes apdraudēja pretinieku vārtu drošību, uzvarēja septiņos no deviņiem iemetieniem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Šosezon 38 spēlēs Džeriņš ir guvis sešus vārtus un atdevis 16 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr savainojuma dēļ otro spēli pēc kārtas izlaidušais Cibuļskis šajā sezonā 45 cīņās ir sakrājis 16 (7+9) punktus.

”Mountfield’’ joprojām ir Čehijas Ekstralīgas vicelīdere.