Bukartam liels spēles laiks komandas uzvarā

18/10/2020 19:13
Roberts Bukarts

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) latviešu hokejists Roberts Bukarts un viņa pārstāvētā Čerepovecas “Severstal” ar 2:1 mājās pārspēja Jekatarinburgas “Avtomobilist”.

Bukarts uzvarā laukumā atradās 17 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Visi vārti tika gūti mača pirmajā periodā. Septītajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Aleksandrs Petuņins, bet trešdaļas vidū “Avtomobilist” uzbrucējs Staņislavs Bočarovs panāca izlīdzinājumu. Divas minūtes vēlāk vairākumu realizēja “Severstal”, kad precīzs bija Kirils Kapustins.

Dienas pirmajā spēlē Čeļabinskas “Traktor” ar 6:3 bija pārāki par Ņizņekamskas “Neftekhimik”. Vēl šodien Maskavas derbijā CSKA ar 2:1 pieveica “Dynamo”.

Tāpat maču šovakar aizvadīja arī Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas “Spartak”, kas 3:0 uzvarēja Minskas “Dinamo”.